Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kopanito All-Stars Soccer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Beceri-tabanlı ne demek? (Gerçek hayattaki gibi) zamanla oyunun mekanik öğrenmek gerekir anlamına gelir. Hassas çalışması ve daha iyi bir oyuncu olmak için refleksleri. Kopanito şans anlamına gelir. Daha iyi oyuncu sadece galibiyet ve sana yardımcı olabilecek futbolcu istatistikleri değil. Sen istatistikleri. Süper hareket ya da beceri tabanlı, daha iyi oynamak, daha fazla bir maçta kazanmak. Bazı süper hamle rakibin süper hamle etkisiz hale getirebilir.

Bu ciddi görünmeyebilir, ama biz garanti ederiz. Kopanito maç motoru çok dengeli. Slayt geçişler yakalamak için ya da rakiplerini aşağı vurmak-(veya gol bile!) mücadele. Düz (kara veya hava) takım arkadaşlarına pas ya da rakip arasında topu. Skor çip çekim kullanarak yavaş çekim görüntüleri kullanarak topu deli tarafından gol ya. Çeşitli duran toplar, korner gibi ya da atmak-ins çok, ama kurallar dışında! Unutma, komik ve karikatürize olabilir hızlı tempolu bir oyun, ama o kadar kolay değil. Kendiniz deneyin!

Bir süper hareket rakibin ezmek-

Eğer oyun iyi yeterli, sana layık olacak bir süper hareket. Sonra neden olmasın) veya teleport sahada farklı bir noktaya, Amacınız dışında çizgili, süper kahramanlık topu yolunda rakiplerini nakavt ve dondurma ile rakiplerinizi dondurmak atışı süper hareket şeyler havaya uçurmak için büyük bir windmaker etkinleştirmek için süper güçlü bir mıknatıs (kullanarak topu çekin.

Arkadaşlarınızla deneyin
Orada destek için 5 denetleyicileri (4 game + klavye). Çeşitli oyun modlarında bir dostluk maçı arkadaşlarınla oyun deneyin – 5 vs AI oyun veya turnuva ile işbirliği de dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir kombinasyonu. (Lig, eleme ya da Lig + eleme) kendi turnuva oluşturabilirsiniz. Stadyum, takım topu ve sayısı hakkında karar. Burada Patron sensin!

Online çok oyunculu

Hızlı maç modunda dünya çapındaki diğer oyuncular ile oynayabilirsiniz: 1 (1 vs) Düello, 5 (2 vs), 3 (3 vs) Kaos, Tam (5 vs) iki Katına çıkar. Oluşturun Parti modu ekipleri, stadyum seçerek online bir maç özelleştirmek için, maç süresi ve davet arkadaş karşı oynamak için karar verir. Yerel arkadaşlar online modunda da katılabilir güzel özelliğidir.

AI senin dinlenmene izin vermiyor

Dört farklı zorluk seviyesi. En kolayı bir çocuk oyunu, oyun yenmek için denemek saçını çekerim son kişi. Eğer sadece temel hareketler öğrenmek istiyorsanız Ayrıca, bir uygulama modu var.

Birçok yarışma ve takımlar

Tam 17 turnuvalar ve Ligler farklı yerlerinde dünya ile bölgesel Milli Takım. Turnuva grup aşaması ve eleme aşaması oluşur. Bir ligde bir round-robin sistemi uyguluyoruz. Olay türüne bağlı olarak, 12, 16, 24 veya rakip takımlar. Sen seçim 100+ Milli Takımlar (hatta en egzotik olanlar) tüm dünyada ve oyunda 7 stadyumlar.

Gol tekrarları ve GİF jeneratör

Müthiş gol ve inanılmaz eylemler animasyonlu GİF dönüştürülür ve arkadaşları ile farklı sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Toplum tarafından oluşturulan Gıf’ler koleksiyonu görmek.

Anıları geri getirmek

Açık esinlenmeler için oyun klasikleri gibi Nintendo Dünya Kupası (grafik, çılgın süper hareket), Sensible Soccer ve Kick Off (beceri tabanlı oyun). Bu oyun 20 yıl önce neden bugün benzer bir şey yapmak için sayısız saat harcadık? Bir seçim olması iyi bir şey.

Kopanito All-Stars Soccer Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista or newer
  • İşlemci: 2 GHz dual core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with 256 MB of dedicated memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Kopanito All-Stars Soccer YAPILAN YORUMLAR