Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Last Oasis

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Son Vaha bir Göçebe Hayatta kalma OYUNU. Dünya durdu dönen ve son insan kurtulanlar ihtiyacımız depar kavurucu Güneşte büyük bir Açık Dünya.

Walkers

Güçlü, makineleri yürüyen ahşap rüzgar dünyayı gez. Yürüyüşe Seyahat, ulaşım, hasat, savaş, ya da cep üs olarak kullanıldığı için adapte edilebilir. Yapıları, ekleri ve yükseltmeleri bir sürü oyuncu ihtiyaçları için Yürüyüşe kişiselleştirmek için izin verir.

Kavurucu Güneş

Güneş batıdan arazi yakar, küle çevirdi. Bozulması, Güneşin önünde kalmak için, göçebeler, yavaş yavaş Doğu ufukta ortaya, uzun aşılmaz buzun içinde donmuş olan Dünya’nın yanından yeni topraklar keşfetmek gerekir.

İrfan

Dehşet verici bir olay dünyanın dönüşü durdu sonra, gezegenin iki aşırı ve ölümcül ortamlar bölündü. Gezegenin sıcak ve soğuk yarıları arasındaki boşluğu sadece dar bir bant yaşamı destekleyebilecek koşullara sahip. Bu bant Güneş etrafında gezegenin dönüş hızı hareket, yeryüzündeki canlıların hayatta kalmak için birlikte geçirmek gerekir. Devam etmek için, insanlığın kalıntıları göçebe makineleri inşa ve yürüyen bir şehri Filo denir.

Her gün, Filo savaşan klanlar toprak ve değerli kaynakların kontrolü için diş ve tırnak mücadele geçen vahalar, daha çok göçebe taşır. Bazı göçebeler kendileri için karlı pozisyonlar üretti ve Filo ile statü kazandı bile var; ancak çoğu göçebe hayatta kalmak için günlük bir mücadele, çevrelerindeki doğaya ve bu savaş zorunda kilitlenir. Hiç yürüyenler yapan erkekler için dinlenme olacak; sadece ileri doğru hareket edebiliyorlar.

Hayatta kalmak ve Gelişmek

Hayatta kalmak için yollar bulmak. Kaynakları toplamak. Tekne ekipmanları. Walker kurmak. Becerilerinizi geliştirin. Dünyanın geriye kalan yararlanmak için öğrenin. Artık ölümden kaçış güçlü olmayı Göçebe hayatta mümkün olduğunca uzun süre için tutmak.

Ticaret Oyuncu Odaklı bir Ekonomide

Ticaret ağları bilinen vahalar arasında uzanır. Küresel oyuncu dayalı ekonomi, gerçek arz ve talebe bağlıdır. Akıllı ve hızlı tüccarlar büyük kar yapmak olabilir, ama çalışan ticaret yolları her zaman bir risk ile birlikte geliyor. Diğer göçebeler veya avlamak nadir ve tamamen yerel kaynaklar üretmek için tercih edebilir. Ama her zaman ilk potansiyel rakipler dikkate almak akıllıca olur. Başka bir klan tekel meydan okuma, ve bir sonraki hedef olabilir.

Keşfetmek seyahat ve bir MMO-boy Dünya

Dünyanın birçok birbirine vahalar oluşur, geniş, açık bir dünya kurmakta. Potansiyel olarak binlerce vahalar aynı anda var – numarası otomatik olarak playerbase boyutuna uyması için otomatik olarak ayarlar. Her Vaha 100 km2. Sınırlı kaynaklarını yağma sırasında yeni ve eşsiz canlılarını ortaya çıkarmak için keşfetmek. Bazı göçebeler su dolum için pitstop olabilir. Diğerleri biraz zaman razı olur, ama sonuçta herkes pick up ve Doğu tecavüz Güneşten kaçmak için yolculuk eder.

Tarafsız topraklarda-

Tarafsız dünyadaki son yaşanabilir vahalar arasında oturur açık Çölü. Hızla bitişik vahalar arasında seyahat etmek, Walker üzerinde yeteri kadar su temin kullanın. Burada güvenli bir şekilde oturum – sonsuz dunes uyku ya da sadece bir nefes yakalamak gitmek istiyorsanız walker ve mobil baz gizlemek için izin verir.

Melee ve Walker Mücadele

Dinamik beceri tabanlı yön dövüşleri. Ya da iki tek-el-elle kılıç, Topuz, balta veya quarterstaves bir dizi silah seçin. Eğer bir mesafeden rakiplerinizi çekiç tercih ediyorsanız, ballistas, gelişigüzel silah, tekrarlayıcı ya da mancınık gibi gemide silah geniş bir yelpazede ile savaşmak için seçebilirsiniz. Bir uzman ya da hepsini ana çalışarak daha çok yönlü bir savaşçı haline gelmiştir.

Bina Tabanları

Taşınabilir üsleri ya da daha kalıcı tahkimatı inşa. Düşman oyuncular ve dünyanın doğal tehlikelere karşı kendinizi koruyun. Hafif ahşap yapılar büyük Yürüyüşe dolu ve yeri yapabilirken taş duvarlar üstün savunma sunuyoruz.

Solo Deneyimi

Oyuncuların bireyler ve küçük gruplar Son Vaha belkemiğidir. Ticaret, avlanma ve toplama mal kar için daha iyi ekipman satın almak veya satmak herkes tanır. Daha yüksek risk, yüksek tercih edenler için ödül yaşam tarzı, korsan her zaman bir seçenektir, ama intikam dikkat edin.

Klanlar ve Savaş

Siyasi ve ekonomik bir güç haline geldi. Bir bölgenin kontrolü ve oraya Göçebe gezici tarafından toplanan yerel kaynakların kaynağı ile ödüllendirilir olsun. Klan büyür ve ittifaklar maksimize etmek ve gelir koruyun. Her zaman bir çatışma için hazır olun – düşman klanlar kontrol meydan ve inşa ettiğin her şeyi almaya gelecek.

Kanca

Dikey hareket usta. Her Göçebe walkers sürücü olanların bir kanca – en önemli ve ikonik araç sahibi. Playstyle adapte. Diğerlerinden hızlı Yürüyenler bile outspeeding ormanlardan salıncak sırasında tüm küçük kayalara tırmanmak için beceri: bazı mücadele. Yerçekimine karşı gelemez misin?

Last Oasis Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770, AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Last Oasis YAPILAN YORUMLAR