Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LEFT ALIVE™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Mobil takım Elbise, çocuklar duymasın, Xenoblade Chronicles X Kabuk (makine tasarımcısı, Hayalet:) tecrübeli geliştiriciler, (yönetmen, Zırhlı Core serisi) Toshifumi Nabeshima (karakter tasarımcısı, METAL GEAR SOLİD serisi) KOJİMA PRODUCTİONS Yoji Kojima ravine ve Takayuki Yanase güçleri HAYATTA karanlık ve cesur dünya SOL oluşturmak için katılın.

Kurtulan üç farklı kahramanları açısından savaş yorgunu Novo Slava içinde 2127 yer yıkıcı istilası sırasında hayatta kalma insan bir hikaye anlatır.

Darbe insan ve makine arasında büyük güç farkı deneyim heyecan verici karşılaşmalar: güçlü, silahlı birlikleri, zırhlı araçlar ve kule mekanikler karşı karşıya.

Oyun stilinizi seçin: çılgın silah savaş meşgul ya da gizli ve zeka ile düşmanlarınıza gönderin. Set tuzaklar, toplar ve savaşın vahşeti tarafından perişan harap bir şehri keşfederken hayatta kalmak için sarf zanaat.

Üç farklı karakter gözünden savaşın arkasında tam hikaye ortaya çıkarmak: oyun ilerledikçe, her umutsuz sonuçları ile cesur kararlar gerektiren birden çok hikaye yollar deneyim.

LEFT ALIVE™ Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: tbc
    Önerilen:

    • İşletim Sistemi: tbc

LEFT ALIVE™ YAPILAN YORUMLAR