Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legion War PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

“Lejyon Savaş” fantezi tarzı ile 4X strateji oyunu. Lejyon lideri olarak,kendi kaleleri ve sınırları oluşturmak, gizemli hazineler için bilinmeyen toprakları, arama keşfetmek, kendi kahramanları ve askerleri yetiştirmek, diğer lejyonları yok, perde arkasından dünyayı yöneten Tanrı yenmek gerekir.

Lejyon

Orijinal EA sürümü (ilerde artacak) sadece üç lejyon, dengeli İNSAN lejyon, kurnaz UNDEAD lejyonları ve BUHAR lejyon gelişmiş. Her lejyon özel bilgi kartı kendi benzersiz 3 kahramanlara, 9 adet, 9 büyü ve bir dizi var.

Rastgele dünya

Haritalar rastgele algoritmalar ile her oyun yeni bir deneyim olduğundan emin olmak için oluşturulur. Haritalar, Pangea, Büyük Düz, Akdeniz, Adalar ve Halka Kıtanın beş farklı türleri vardır. Her oyun göster birlikte oynayan altı lejyon destekler.

Kaynaklar

Oyunda kaynakları 4 tür Altın, Bilgi, Çekiç ve Sihirli gibi. Her kaynak harita üzerinde karşılık gelen kaynak binada, ayrıca, kale içinde de belirli kaynakları üretebilir inşa ederek elde edilebilir.

Birimler

Birim lejyon ana bölümü vardır, dünyayı keşfetmek, hazineler bulmak ve düşman yenmek için oldukça önemlidir. İşe her lejyon 9 benzersiz birimleri ve bir paralı asker kampı ya da bir deniz Kalesi işgal ederseniz, tarafsız birimler veya Deniz birimleri.

Kahramanlar

Heroes legion çekirdeği. Her lejyon 3 benzersiz özgün kahramanları var, ve aynı zamanda kahraman için bilgi kartları ile bazı birimleri yükseltebilirsiniz.

Her kahraman her oyunda farklı bir yükseltme yetenek alır.

Her kahraman ekipman altı adet giyebilir.

Büyü

Her lejyon büyü kendine özgü 9 türleri vardır, döküm büyü kaynaklarını tüketir. Büyü çoğu düşman saldırısı ya da ordu yardımcı olabilir, ayrıca bazı büyüler bazı sihirli etkileri vardır.

Kale binaları

Yeni binalar inşa etmek için Altın harcamak veya kale ve deniz kaleler eski olanları yükseltme yapabilirsiniz. Her kale 1 ana bina yuvası ve 8 ikincil bina yuvası var.

Bilgi kartı sistemi

Bilgi kaynakları teknolojisi kart kilidini açmak için kullanılır, her slot kartları ile ilgili bilgi düzeyi ile eklenebilir. Çoğu kamu bilgi kartları bilgi kartları, ve her lejyon kendi benzersiz bilgi kartları vardır. Bilgi kartları ekonomik çıktı, artış birimlerin gücünü artırmak, ya da büyü güçlendirmek.

Birim yükseltme sistemi

Çekiç kaynak bu tür tüm birimler için etkili olan birimlerinizi yükseltmek için kullanılır. Tamamen oyunda mücadele birimleri özelleştirebilirsiniz. Her birim bir birim farklı fonksiyonlar haline getirilmesi için kendi bağımsız yetenek ağacı vardır. Ayrıca, aynı zamanda 3 farklı parçaları ile bir birim donatmak için Çekiç tüketebilirsiniz.

Rastgele olaylar

Oyunda rastgele olaylar ve farklı olaylar yüzlerce oyun süreci beklenmedik değişiklikler getirecek.

Göksel sistemi

Oyunda 2 Çinliler oldukça. Eğer harita üzerinde bir sunak işgal ederseniz, bir gök haraç ödemek ve ondan sihirli alabilirsiniz. Belirli bir Göksel haraç ödemekten başka bir Göksel bu antipati neden olur. Dayanamadı, saldırı, ya da kendi bile askerlerine emrini verecek.

İleri keşif için sabırsızlanıyoruz için daha fazla içerik

军团战棋 Legion War Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit
  • İşlemci: 2.50GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: HD4400
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Legion War PC YAPILAN YORUMLAR