Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LOTUS-Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


LOTUS-Simülatörü kendi sınıfında sürüş simülatörü! Başlangıçta, oyuncu serbestçe bir araç seçer ve şehir etrafında sürücüler, sürüş ve orijinal sesler son derece gerçekçi bir duygu sahiptir ve aracın sanal olduğunu unutabilirsiniz bile. Sıkı programları sopa, özel yolcu taşımak, zor trafik master bir kez simülasyon sürüş heyecanını esiri, standartlarını yükseltmek. Ama hepsi bu değil. Hırs deneyimi ile büyür: Şimdi çok oyunculu gerçek koşullar altında oynanır – denetim arkadaşları radyo, oyun lideri yolun ortasında zorlukları ayarlayın, öngörülemeyen hava, gerçek görev kadroları ve uzun vardiya tarafından koordine merkezi. Ve sonra tüm okul otobüsü şekilde yeniden ve bu kez kendi üzerinde öğrencinin trafik usta? Olmadı tarihi araç toplumdan dostum krank kontrol dikilen eski tramvay bir araba var mı? Tekrar içine simülatörde hayat nefes alabilirsiniz müze olarak ya da belki de o zaman bile gelir…

LOTUS ile, hayallerini ve fikirlerini gerçeğe – ve en iyi, her iyi idrak uzantıları için umut ediyor ya da simülasyon sürüş macera yorucu arıyoruz takipçileri ve destekçileri bulacaksınız. Seni bekliyorlar!

Tramvay, metro gibi U gibi omnibus, T, banliyö treni gibi ” anlamına gelen bir LOTUS: Leitstelle gibi L (Almanca, kontrol merkezi), O.

Özellikleri

 • Daha sonra çıkacak olan modüler yapı Satın ilgilendi sadece play – yolun demiryolu taşıtları, tramvay veya tren gibi, ya da araçlar, otobüs ve troleybüs gibi, ya da diğer modülleri bile.
 • Gerçekçilik: Sürüş fiziği, çevre fizik, grafik efektleri, sesler, hava, mevsimler ve dünya koordinat sistemi eleştirilemeyecek kadar gerçekçi olduğunu ilk önceliğimizdir.
 • Multiplayer: arkadaşlarınızla farklı tur Sürüş, buluşma noktasında birbirlerini tebrik, telsizle bağlantı sağlamak, kendi kontrol merkezinde her şeyi koordine veya daha fazla bu ve daha lotus’un multiplayer tarafından sağlanır meslektaşınızın talimatları izleyin.
 • Harita editörü: birçok araç İle, aıds ve epeyce marifetli hile dağlar taşınır, bent planlanan, parça koydu ve sokaklarda tarmacked. Daha sonra peyzaj şeklinde ve binalar, ağaçlar, ışıklar, durakları, banklar, çitler ve çok daha fazlası ile dekore edilmiştir.
 • İçerik aracı ile nesneleri yapılandırılmış içerik aracı: tek sahne bir nesne ya da bütün bir araç. Malzeme ayarları karmaşık animasyon, fizik, tasarım, komut Ses ayarları ve alma ve hata ayıklama, içerik aracı eşlik eder ve geliştirici destekler.
 • Görüntüler, bir sürücünün masa veya bütün bir kokpit ile eklenti arabirimi: atılan Bir krank, Yönetim Kurulu bilgi sistemi simülatörü ile işletilen ve geri eklenti arayüzü kullanarak bilgi alabilirsiniz.

*Programları, yolcu, trafik, çok oyunculu ve hava Erken Erişim sırasında etkin olacak ve baştan kullanılamaz!

LOTUS-Simulator Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 2,6 GHz, 4 cores
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB VRAM
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: OpenGL 3.3

LOTUS-Simulator YAPILAN YORUMLAR