Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lovecraft Quest – A Comix Game

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Lovecraft Arayışı bir özel karışımı bir oyun ve interaktif çizgi roman dayalı hikayeler Howard Phillips Lovecraft – bir tanınan ustanın korku türü. Araştırmak ve Başka Tanrılara ibadet için zamanın başlangıcında inşa edilen İsimsiz şeyine Tapınağın gizemini ortaya çıkarmak. Tuzakları önlemek, bulmaca çözmek ve çok hızlı Tapınağın labirent doldurmak Lovecraftian dehşet kaçan tepki. Shoggoth ve, belki de, kendini Cthulhu Eskilerin Derin Olanları Efendisi – Dagon, hizmetçi tanışacaksın! Ana karakter, arsa katlanmış, hayat ve sağduyu tamamen kararlara bağlıdır.
Heyecan verici renkli çizgi roman okuma düşünün. Henüz, tipik bir çizgi roman aksine, oyunda etkileşimli öğeler – bulmaca, alternatif sonlar ve dahili mini oyunlar bir yeri vardır. Her sahneyi elle ayrıntılar ve en iyi şekilde hikayelerini özgün tarzı iletmek için G. P. Lovecraft eserleri açısından büyük ilgi ile çizilir. Minimalist arayüzü, aynı zamanda çizgi roman tarzı, eski zindan gizemli atmosfere tam oyunda anlatılan hikaye zevk dalış sağlar.
Bir gemi kazasından sonra bir adada kendinizi bulmak, sonsuz okyanusta kaybolmuş. Kendine geldin defne, sadece geçit gizli tehdit, son derece eski ve tam görünüyor. Bu İsimsiz Kültler Tapınağı zindanlar için bir giriş var. Korkunç sırlar ve hayvanlar bu Tapınağın labirentlerinde saklı olduğunu ve dikkatsiz merak edebilirsiniz – çizgi roman büyüleyici bir hikaye bulursun.
Lovecraft iyi eski 2D nokta tarzında hem de klasik bulmaca vardır Macera ve tıkla macera ve reaksiyon mini oyunlar. Gerçek adrenalin sizin için hızlı bir şekilde karar ve eylemlerinin uygun çeşidi seçmek gerekir dinamik sahneleri bekliyor. Örneğin, Tapınağın zindanlarda yaşayan hayvanlar bir araya gelince, o kaçmaya çalışın, sınırlı zamanda doğru kapıyı seçme olabilir.
Oyun beş farklı biten türevleri içerir. En iyi Lovecraft gelenekleri hemen hemen hepsi ana karakterin ölümü ya da bu değişken vardır. İsimsiz Kültler Tapınağı olarak kararlarınızı dikkatli olun ölümcül tuzaklarla dolu! Her dikkatsiz adım son adım olabilir. Hala, kahraman kıyametin tüm türevlerini bulmak için deneyebilirsiniz – her şey senin elinde!
Labirentler oluşturarak, örneğin iken oyun deneyimi benzersiz yapmak için, Lovecraft Quest yaygın olarak rastgele olaylar ve usul nesil kullanır.
Tapınağın bazı odalarda Lovecraft hikayeleri eser – şey, bu Necronomicon, çılgın bir simyacı tarafından yazılmış efsanevi bir kitap olarak görebilirsiniz ve necromancer Abdul Alhazred. Bu kitap onları çağırabilirsiniz ataların hikayesi – son derece güçlü yaratıklar, Boyutlar bizim sınırları ötesinde yaşayan ve sihirli ritüelleri anlatılmaktadır. Orijinal kitap geri alınamaz bir şekilde olduğunu ve kalan kopyaları son Miskatonic Üniversitesi Kütüphanesi, Arkham yer tutan efsane söyler. Tüm eserler bulmaya çalışın ve her hikayeyi öğrenmek isteyebilirsiniz.

Lovecraft Quest – A Comix Game Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 2 GHz or higher
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB VRAM
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any sound card

Lovecraft Quest – A Comix Game YAPILAN YORUMLAR