Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lovers in a Dangerous Spacetime 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

AŞIKLAR BİR TEHLİKELİ UZAY, 1-4 oyuncu için tasarlanan, çılgın, aksiyonlu, beraber oynanan uzay nişancısıdır. Kule, lazer, kalkan ve iticiler tedarik ederek beraberce kontrol edebileceğiniz devasa bir neon savaş gemisinin içinde renkli bir galaksiyi keşfedin. Sadece takım çalışması ile nefretin kötü güçlerine karşı zafer kazanabilir, kaçırılan uzay tavşanlarını kurtarabilir ve vakum ölümlerini önleyebilirsiniz. Uzayın derinlikleri tehlikelidir, ancak onunla tek başınıza yüzleşmek zorunda değilsiniz!

ORTAK OYNANABİLİRLİK
Farklı savaş istasyonlarına personel yerleştirmek, oruçlu, kalkan ve motorlar arasında ileri geri sesli için 2-4 oyuncunun (veya 1 oyuncu artı sadık bir AI uzay hayvanı) birlikte çalışması gerekir. İki oyuncu da daima önemli roller üstlenir ve kimse arka planda kalmaz.

YÜKSELTİLEBİLİR GEMİLER
Geminizin yüklerini özelleştirmek için güçlü uzay mücevherlerini bulup birleştirin. Mücevher boyutu farklı kurtların verir ve onun duruma uygun geçiş öğrenmenizi sağlar.

BASİT DENETLEYİCİ, DERİN MÜCADELE
Astronotu kontrol etmek herkesin yapabileceği kadar kolaydır, ancak iki oyuncunun iyi yağlanmış bir makine gibi birlikte çalışması, kötü robotlar ve takımyıldızlar ile savaşmak; işte bunlar işin asıl zor kısmıdır.

SEFERİNDE YENİ BİR DENEYİM ONU
Rastgele seviye düzenleri, iki oyuncunun da onu oynayışta yeni bölgeler keşfetmesi demektir.

Lovers in a Dangerous Spacetime Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1.7 GHz Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad(s) recommended

Lovers in a Dangerous Spacetime 2019 YAPILAN YORUMLAR