Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Low Magic Age

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ortaçağ fantezi bir açık dünyada macera ve dövüş! Çeşitli yetenekleri, köyler, şehirler, ya da tehlikeli zindan ile seyahat ile kahraman karakter oluşturmak. Kılıç ve büyü dünyasında, özgürce hayat kendi yolunu seçebilirsiniz.

Çekirdek gameplays biri olarak, Düşük Sihirli bir dönem stratejik bir dönüş tabanlı dövüş sistemi ve gelişmiş karakter binanın sahibi. Arena modu görüş alanı, savaş sis, şarj ve kanat, büyü ve savaş manevraları, hızlı ve daha heyecan verici oyun özellikleri yaşayabilirsiniz tempolu.

Özellikler:

 • Macera modu:

  Çeşitli şekilleri ve macera unsurları ile açık Sanal Dünya: replayable açık sanal Bir dünya.

  Farklı toplum büyüklükteki şehirler ve Köyler: Köy, kasaba, şehir, Metropol. Bu yerlerde, maceracılar malzemeleri, aletler ve diğer hizmetler doldurmak.

  Tehlike ve tuzaklar?) cazip hazineleri ile dolu rastgele Zindan: çok Sayıda rasgele zindan, bu mağara ve antik kalıntıları gibi.

  Şehir Görevler: Şehirler, köyler ve diğer insan yerleşimleri düzenli olarak işler ve görevler çeşitli sorun. Bu görevleri yerine getirmek için kasaba yardım etmek için halk ile itibar ve ilişki geliştirmek için önemli bir yoldur.

  Ticari Mallar ve Özellikleri: ticaret malların geniş Bir yelpazede tüm dünyada bölge ve şehir tarafından dağıtılır. Yerel spesiyaliteleri satın alma ve daha sonra uzak bölgelere farkı kazanmak için satışı çok karlı bir iş.

 • Arena Modu: Hızlı tempolu savaş, yağma ve karakter geliştirme deneyimi.
 • Miras klasik oyun kuralları: Evrimleştiği Açık Oyun Lisans (GÖRMEK) Sihirbazlar Kıyıset kurallara dayalı pen-n-kağıt sürümü fantezi rol yapma oyunları her zaman. Ayrıca, iyi tasarlanmış bir bilgi ekranı UI, Net isabet yüzde istemi ve hasar aralığı, yardımcı oyuncular çalışma ve fantezi dünyasına dalın. Yenilikçi dövüş sistemi, tam saldırı, kaplama, melee, eğilimli, vb. çeşitli durum düzenleyiciler daha anlamlı bir taktik seçenekler getirmek.
 • Klasik fantezi canavarlar: 7 kategori 100+ klasik fantezi canavarlar. Goblinler, troller, dev karıncalar, basilisks ve çok daha fazlası. Farklı canavarlar yenmek için farklı stratejiler ve taktikler gerekir.
 • Ton ekipman ve harika öğeler: 60+ ortak öğeleri, 90+ harika öğeleri, 80+ tılsımları. Acımasız, delici ve sopalama, farklı farklı canavarlara karşı silah. Yenilenme Maharet eldiven, karşı saldırı Bracers, Yüzük, İhtişam, Dikenler, Elemental Gem Pelerin, kafanızda kahraman karakteri oluşturmak için güçlü büyülü eserler toplama Kemer.
 • İyi tasarlanmış beceri ve büyü: Savaşçıları kendi çeşitli dövüş sanatları hareketleri, sadece temel saldırıları. Caster sınıfların arcane büyü ve ilahi büyü tüm çok daha yüksektir.

Hakkında grafik başka bir oyun ToME4 ile benzerlik:

Satın aldık ve (Shockbolt) Norveçli sanatçı Raymond E. Gaustadnes canavarlar/öğeleri bir döşeme kullanılmış. ToME4 için başka bir döşeme yaptı. Böylece, hem tilesets benzer stili ve birkaç aynı bir kiremit paylaşmak.

Teşekkürler Açık Oyun Lisans (GÖRMEK) Sihirbazlar Sahili:

Edilmemiş açıkça ifade ederek Sihirbazlar Kıyısı olan herkes bir bilgisayar oyunu kullanarak açık oyun içerikteki şartların GÖRMEK. Bu GÖRMEK kendi resmi web sitesi veya oyun Wiki sistemi GÖRMEK bölümünde bulunabilir.

Bir kalem, bir bilgisayar oyunu ve kağıt oyunu için tasarlanmış kurallar kümesi uygulamak için, GÖRMEK birçok kural ayarlanabilir ya da geliştirilmiş oldu.

Low Magic Age Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/7/8/10
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any

Low Magic Age YAPILAN YORUMLAR