Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mad Manuel

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


“Deli Manuel” – hardcore platform. Kaderin bir araya getirdiği iki karakter. Sonuna özgürlüklerini elde etmek için takip etmek zorunda kalacaklar bir macera. Her biri bir öncekinden daha zor, ilginç ve farklı olduğu benzersiz seviyeleri yüzlerce. Engelleri binlerce yolda üstesinden gelmek için. Zemin seviyesi, yeraltı seviyeleri, hava seviyeleri, sualtı seviyeleri, gece seviyeleri, bonus düzeyleri… Sayısız mezar ve sırları. Korkunç patronlar. Nefes kesen arsa. 25’den fazla karakter seçmek için. Renkli görsel tasarım hoş. Bütün bunlar ve daha fazlası için oyun “Mad Manuel bekliyor”! Deli olduğunuzu bize gösterin!

Ana karakterin adı Manuel. Kanun kaçağı olmak, evi terk edip sınırdan çalıştırın karar verir. Çölde bir arkadaş (yoldaş), Diego bulur. (Aşağıdaki) farklı hedeflere ulaşmaya çalışırken, aynı yöne birlikte tüm engelleri aşmak. Neredeyse yolculuğun sonunda, Manuel bitmemiş bir iş hakkında hatırlar ve eve geri gitmek zorunda. Ama birileri onu orada bekliyor, şimdi Manuel kovalanan çünkü o çok daha hızlı hareket etmek zorunda. Arkadaşı da istekli ve herhangi bir şekilde yardımcı olur. İkinci kez Manuel ve Diego sonu yakın ama yakalanıp hapse atılmalarını. Yine de, iki arkadaş özgürlük için umut ve sıyrık kaybetme. Hapishane dolaştığı bir şekilde kanalizasyon sistemi buldukları tünelleri!
Manuel neden evden kaçtı? Ne arkadaşının hikayesi nedir? Neden eve gitmek var mıydı? Bu zor durumdan bir çıkış yolu bulmak mümkün olacak? Eğer işlemlerden sonra oyunu satın alırsanız bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Mad Manuel Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities.
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Mad Manuel YAPILAN YORUMLAR