Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Majula Frontier

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Majula gökyüzü kararıyor, zemin çürümeye başlıyor ve canavarlar dünyaya dönmeden, bir kez daha birlikte grup emekli bir grup kahraman zorluyor. Görevleri: çürüme ve canavarlar kaynağını bulmak ve onu eve gelmeden bir engel yok ve altlarındaki toprağın şey çürür.

Oyun

Majula Sınır turn-tabanlı savaş, şehir yönetimi, karakter özelleştirme, işçiliği ve ışık zindan sürünerek zorlu bir fantezi RPG.

Her görev için, (mevcut 20) bir zindan ve mücadele canavarlar 4 karakter al. Her görevin amacı genellikle canavarlar, kurtarma kayıp insanlar belli bir sayıda öldürmek, ya da güçlü bir patron canavar yenilgidir.

Tüm beceriler işlevlerine bağlı olarak farklı kategorilere ayrılır. Bir karakter veya canavar kullandığı son beceri bir beceri kullanmak kadar hafızasında tutulur. Beceriler kazanmak veya hedef bellekte tutulan beceri türüne bağlı olarak farklı ikramiye kaybedebilir. Bazı yetenekler hasar artışı elde olabilir, ya da ekstra bir hastalık de geçerli olabilir, ya da tek bir hedef beceri tüm düşmanları Vur ve daha fazla olabilir.

Kaynaklar için, Majula Sınır dayanma gücü kullanır. Dayanıklılık 0’dan başlar, ve bir karakter bir beceri kullanır ya da ne zaman bir düşman beceri, dayanıklılık artar çarptı. Ölümcül bir isabet azalır direnen belli eşikleri, hasar azalır, artar aldıkları hasar ve şansları onların dayanıklılık olarak ulaşır. Böylece beceri kullanımı optimize olmanız çok önemlidir hayatta kalmak için bir görev sırasında dayanıklılık kurtarmak için çok az yolu vardır.

“Ölüm” cezalandırıyor. Eğer bir karakter sağlık biterse, dinlenmek için şehre misyon ve geri çıkın, bir daha parti üyesi ile devam bırakarak iyi bir şans var.

Görevlerine ek olarak, Majula Şehir yeniden inşa edilmesi gereken birkaç alanları vardır. Bir kez yeniden inşa ettiler, her alan görevleri tamamlamak yardımcı olacak kaynakları sürekli bir kaynağı üretmek. Yaralı, yorgun ve boş karakterler deneyim kazanmak ve önemli ikincil becerileri öğrenirler şehir etrafında çeşitli alanlarda çalışmak için atanabilir.

Her karakter tesviye dört benzersiz yetenekleri vardır. Ayrıca iki boş beceri yuvaları var. Bu yuva bütün bunlar, ya da hammadde kullanarak silah işçiliği gibi rastgele bir stat bonus donanımlı bir beceri vermek zindan, silah bularak doldurulabilir.

Yenmek için 16 ana patronlar vardır. Majula Sınır boyunca tek bir oyun yaklaşık 30 saat sürer.

Majula Frontier Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 1080p, 16:9 recommended
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 1080p, 16:9 recommended

Majula Frontier YAPILAN YORUMLAR