Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Me Smart Orc

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bana Akıllı Orc bir kısa Seçin Kendi Macera (CYOA) metin oyun, set dünyanın Panos. Tamamen ücretsiz, bu yüzden uzunluğu ile ilgili şikayetler ‘kinaye’ bölümünde açılacak. Ama oyun aldatıcı yeniden oynanabilir. Seçenekler, metin ve savaş sonuçları etkilemiş ile zeka arasında orc bu senin karakter çobanlık! Görünüşte zararsız olanları kararlar, hatta sadece sonunu değiştirebilir. Bu yüzden tüm sonuçları almak (veya daha fazla) birkaç saat sürebilir.

Sen Lizzy, uçan kertenkele. Jeywafa bu bataklık orc köyde eski çorap gibi kokuyor; özellikle küçük, sızıntılı bir çadırda yaşıyor. Normalde tembellik bütün gün iliklerine kadar güneş, bazen de hizmet olarak bir hayvan arkadaşı için ana ve en iyi dostum, Şaman.

Şaman sadece kabile şifacı değil, aynı zamanda ‘akıllı orklar’ eğitir. Yakındaki büyü ile kabile Voodoo Motoru beslemek zorunda olan çırak büyücülerin sorumlu olmadığını gösteriyor. Şef düşünüyor bu acemi büyücüleri tek olmayı öğretti ‘Geliştirmek İstihbarat’ için savmak laneti yapan tüm ork büyücüleri avanak zaman onlar büyüleri. Ama Şaman gizli bir okula başladı, olması gerekenden çok daha akıllı bu orklar yapma niyeti ile, çok havalı büyü her türlü kullanabilirsiniz!

Normalde, bunların hiçbiri sorun olurdu. Ama bugün, Şaman gidiyor bir ticaret misyonu, ve o ayrılmadan SEN ücretten Dunwart. Dunwart en umut verici çırak Jeywafa kabile beri bu aptal Sorch koştu uzakta olmak bir maceracı. Bir şekilde kader tüm Panos olduğunu sarılmış bu aptal görev, EMİN olan. Aksi halde, neden Şaman işi için bu kadar önemli birini göndermek istiyorsunuz?

Bana Akıllı orc %100 ücretsiz, hiçbir YDP ile. Eğer sen zevk ayarı ve senin gibi bir ödül yazar, dikkate almaya Fatura Ricardi kitapları: ‘Başka bir Aptalca Büyü’, ‘Başka bir Aptal İblis’ve ‘Başka bir Aptal Kıyamet’. Uyarı: Bu kitapları içeren temalar fantezi şiddet, istismar, cehalet, çift cinsiyetli olduğunu-kedi aşk, hırs, iyilik timsali minotaurs, biseksüellik, çılgın macera, şeytani ordular ve kayalar. Yukarıdakilerden herhangi biri kötü ve sizi rahatsız, gamebook sadık olacaktır.

Me Smart Orc Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 7
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Web version available for Mac and Linux, see description.

Me Smart Orc YAPILAN YORUMLAR