Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MechWarrior Online Solaris 7 PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

7 MechWarrior Online™ Solaris bir taktik, ‘Mech-büyük BattleTech evreninde online shooter dayanır. 31. yüzyılda savaş BattleMechs denilen çok büyük ve güçlü mekanize birlikler tarafından destekleniyor. Bu savaş makineleri pilot ile görevli elit operatörler arasına. İç alanda en korkulan MechWarrior olma yolunu seçin, diğer oyunculara karşı savaş üstünlüğü için mücadele.


Solaris Arena girin.

MechWarrior online™, 7 Solaris için yeni ek 7 Bölümler arasında 1 vs 1 ve 2 vs 2 Mech Savaş vardır. BattleMech akıllıca seçin, 7 Bölünmeler her savaş alanında Mekanik performansa dayalı mevcut BattleMechs sınırlı bir kadrosu var. Patron bir Sözleşme alacak, sponsorlar almak ve Bölünmeler Liderler zirvesine tırmanmak gibi övgü kazanmak. 7 Solaris yoğun Mech Mücadele için tasarlanmış 5 haritaları bulunuyor.

Hızlı hareket bul, takımda bir tek ‘Mech fielding-oyun modları ve haritalar tabanlı olacak hızlı Oyun. Hizip Oyun aksine, Hızlı Oyun İç Küre topraklarının düzenini etkilemez bulurken, bu savaşlar tamamen Ödülleri ve zafer için savaştı.

Hizip oyunda maç başına 4 Mekanikler alan, uzun süreli ekip seçtiğiniz Hizip tabanlı nişan, beceri ve sadakat borç verme, kendi adına gezegenleri fethetmek ve savunmak ödülleri kazanmak ve İç Küre üzerinde Hizip kendi topraklarını genişletecektir.

Oyun


Zafer için bir Mech pilot taktik konumlandırma, takım çalışması, disiplin ve ateş bir ustalık gerektirir. Yalnız bir Kurt gibi grev ya da birçok oyuncu kontrolünde olan Birimler ararlar ve prestij Savaşı sırf heyecan daha çok, zenginlik, ya da hiçbir şey için güçlü Galaktik İmparatorluğu bayrağı altında mücadele.

Bir sonraki Nesil Hareketlilik – Tarafından 31. yüzyılda, tanklar var evrim için insansı şekli, onların izleri yerine çevik bacaklar. Modern tanklar gibi, Mekanikler ateş alışverişi yaparken benzersiz bir hareketlilik sunan bacaklarını bağımsız olarak üst gövde ve silahlarını taşımak. Boyutlarına bağlı olarak, BattleMechs çok farklı hızlarda seyahat ve hareket onların yardım için Atlama jetleri gibi farklı sistemleri sunuyor.

Her Atış Sayımı – Pilotlar gerekir denge, hareketlilik ve hasara karşı çıktı miktarda ısı üretilen, onların silah ateş ve ‘Mekanik işlem, yoksa onlar risk geçici kaybı güç geldiğinde bir ‘Makine aşırı ısınıyor. Aynı anda (Alfa saldırısı olarak bilinir) tüm silah ateş bir rakip harap etmek için en hızlı yol olabilir, ama eğer ısı alıcıları etrafına eğer düşmanlarına karşı bir savaş Robotu çaresiz bırakabilir.

Mücadele Smart – Mekanikler sahip hem dış zırh ve güçlü iç yapı elemanları için yardım en aza indirmek şansı bir ‘hızlı öldürün. Sonuç olarak, pilotların azami dikkat ve farkındalık ile her karşılaşma tedavisi, öldürücü vuruşu teslim etmeden önce daha zayıf ya da daha kritik parçalara öncelik vermek gerekir. Hedefleme sistemleri takım arkadaşları arasında iletişim ve etkin kullanımı hassas Mekanikler ve bileşenleri belirlemek için yardımcı olabilir.

Takım çalışması Fark Hedefleme bir ‘Makine otomatik olarak izin ver senin takım arkadaşlarına ulaşmak için kendi kilit, izin onları tespit etmek için hayati konum verileri, zırh durumu ve ekipmanlar ayrıntılar için hedeflenen düşman. Bilgi Savaş zafer için çok hayati bir parçası olduğu, saldırı sağlanır parçalara rakiplerini gözyaşı için gerekli bilgi ile müttefik duruldu.

Bilgi Savaş Sırasında hızlı hareket eden izciler yem hedef ve taktik bilgi için ana muharebe grubu ve takım Komutanı, uzun menzilli Destek ve ağır isabet Kavgacı ve Saldırı Mekanikler kullanacak bu bilgilere pozisyon kendileri için mükemmel bir grev. Pilotların da düşman sensörleri ve silah ateş çeşitli önlemler kullanarak kendilerini ve müttefiklerini korumak için. İstenen rolü yerine getirmek için BattleMech ekipmanlar özelleştirmek için her bir pilot.

Bulmak mükemmel ‘Mech – Yüzlerce eşsiz Mekanikler mevcuttur, sunan çok sayıda güçlü ve zayıf yönleri. Küçük Mekanikler asla durmaz, ve sırf kendi hız ağır muhalifleri bastırmak için güvenebilirsiniz. Büyük Mekanikler yavaş ve temkinli hareket ama ayak diğer büyük rakipleri ile ayak duramaz. Kazanmak ve o en iyi oyun tarzınıza uygun bulmak için farklı Mekanikler test.

Seçim Sizin Sadakat – İş için güçlü İmparatorlukların galaxy kazanmak için onların sadakat ve yayılmasının etkisi üzerinde yıldız. Diğer pilotlar ile birlikte Grup özelliği Arıyor kullanarak, ya da dünyalar yakalamak için ya da savunma saldırı ve savunma stratejilerini koordine etmek ve güç dengelerini değiştirmeye özelliği Sohbet Hizip bant kullanın.

Al Ödüllendirdi – Pilotlar kazanmak ComStar Faturaları (C-Faturaları) maç ve tamamlamak hizip sözleşmeler, kullanılabilir satın almak için yeni Mekanikler ve ekipmanları.

Bazı öğeler sadece (MC) premium ‘Mech Kredi kullanarak satın alınabilir. MC ya da doğrudan gerçek dünya para ile Hizip Oyun içinde bir Hizip ya da özel Etkinliklere katılmaktan ödülleri ün kazanan tarafından satın alınan veya daha küçük artışlarla oyun içinde elde edilebilir.

Savaş sırasında kazanılan (XP) ‘Mech Deneyim maç sırasında kullanılan ‘Mech uygulanır ve çeşitli BattleMech sistemleri geliştirmeleri kilidini açmak için kullanılabilir.

MechWarrior Online™ de en yetenekli oyuncular bile meydan kilidini başarıları bir dizi içerir.

MechWarrior Online™ Solaris 7 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7
  • İşlemci: Intel: Core 2 Duo E7300 @ 2.66 GHz / AMD: Athlon 64 X2 6400+ @ 3.2GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA: 8800 GT / AMD: Radeon HD 5670
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 45GB temporarily required during installation
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 10
  • İşlemci: Intel: Core i5-3470 @ 3.20 GHz / AMD: FX-6300 @ 3.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA: GeForce GTX 660 / AMD: Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

MechWarrior Online Solaris 7 PC YAPILAN YORUMLAR