Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Medal of Honor™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Doğrudan Ulusal Komuta Yetkisi altında faaliyet gösteren, seçilmiş savaşçı nispeten bilinmeyen bir varlık misyonu başarısız olmamalıdır önemli olduğunda seçilir. Tier 1 Operatörler. 2 milyonun üzerinde aktif asker var. Özel Operasyonlar Komutanlığı doğrudan kontrolü altında olanlar, yaklaşık 50 bin düşer. Aşama 1 Operatör en iyi eğitimli Özel Operasyon Güçleri bile ötesinde ve üstünde bir seviyede çalışır. Tam sayıları, ise gizli, hover azdır. Savaş yaşayan, nefes alan, hassas aletler. Şiddet uygulama konusunda uzmandır. Onur™ yeni Madalya esinlenerek ve bu elit topluluk gerçek Tier 1 Operatörleri ile geliştirilmiştir. Oyuncular bu savaşçılar çizme içine adım ve bugünkü Afganistan’ın en acımasız ve düşmanca koşullarda yeni bir düşmanla savaşmak için benzersiz beceri setleri uygulayın.

Bu yeni bir savaş. Yeni bir savaşçı. 1 Kademe.

 • Mücadele Bugün Savaş: Elit Özel Kuvvetler bir cesur mücadele kampanyası kullanarak cerrahi taktikler Tier 1 Operatörleri ile birlikte Balyoz kuvvet Ordu mensubu.
 • Benzersiz Özgünlük: Yoğun bir hikaye ile inanılmaz pacing ve çeşitli dizi sağlam Afganistan manzara, oluşturma Bir shooter deneyimi sadece kullanılabilir katlı Madalya Onuruna franchise.
 • Online çok Oyunculu Yeniden: Gelişmiş dünya standartlarında takımı ZAR (yapımcıları Battlefield Bad Company 2) Bu hızlı tempolu bir savaş sunan mükemmel bir karışımı taktik savaş ve eylem.

Online Yasal Uyarı

OYNAMAK İÇİN GEREKEN EA SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ VE PUNKBUSTER SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİNİ KABUL. ONLİNE ÖZELLİKLER VE/VEYA HİZMETLERE ERİŞİM, YENİ, TAM PERAKENDE SATIŞ İLE KAPALI, TEK KULLANIMLIK SERİ KODU İLE EA HESABI VE KAYIT GEREKTİRİR. ONLİNE ÖZELLİKLER İÇİN KAYIT DIŞI OLAN SERİ KODU BAŞINA BİR EA HESABI, BİR KEZ KULLANILAN TRANSFER SINIRLIDIR. HİZMET EA ONLİNE GİZLİLİK POLİTİKASI VE ŞARTLAR http://www.ea.com/. EA HESAP AÇMAK İÇİN 13+ OLMALIDIR. YAZILIM PUNKBUSTER ANTİ-HİLE TEKNOLOJİSİ İÇERİR. PUNKBUSTER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN EVENBALANCE.COM ZİYARET EDİN. EA 30 GÜN http://www.ea.com/2/service-updates YAYINLANAN HABER SONRASINDA ONLİNE ÖZELLİKLER EMEKLİ OLABİLİR.

Medal of Honor™ Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • OS: Windows XP, Vista, Windows 7
  • Processor: Pentium D 3.0GHz / Core 2 Duo 2.0GHz / Athlon X2
  • Memory: 2GB
  • Graphics: GeForce 7800 GT / ATI X1900
  • Graphics Memory: 256MB

Medal of Honor™ YAPILAN YORUMLAR