Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Meeple Station

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Hiç kendi uzay istasyonunu inşa etmek istedi mi? Sakinleri için ticari mal ve bakımı? Meeple canlı tutmaya çalışırken uzak gökadaları keşfetmek ve cesur görevi yerine getirin! Meeple İstasyonu sadece yaparak başarılı Rimworld ven açık uçlu uzay istasyonu bir simülatör. Köhne istasyonun en iyisini yapmaya çalışıyor iken asla bitmeyen bir macera yaşıyor.

Bir Uzay İstasyonu inşa

Meeple ihtiyaçlarına hitap yayılan, çok yerle bir istasyon inşa etmek istiyor? Ticaret, bahtsız Meeple sizin istasyonunuz kablolama güç, yaşam destek oluşturarak hayatta korurken madencilik ve araştırma odaklanmak. Bodrum Botanik bölümü Kurmak, sadece bir yakıt hattı kesmiş ve onu ateşe verdi. Bakımlı olmak değil, yakıt hattı, açık hava kilidinden dolayı istasyon oksijen yoksun veya bit kaynaklanan düzeltme sızdırıyor. BİLİM!

Hayatta korsanlar ve göktaşları

Çocuklar unutmayın, başarısızlık eğlenceli. Bir şeyler yanlış gittiğinde, Meeple İstasyonunda işler ters gidebilir. Memurun kabini gerekmez karar verebilir ve bunu yık, yarım istasyonu yok, sadece güneş dizi vurmak için başıboş bir meteor için, herkes yatakta horlama ise yaşam destek aşağı güç olabilir. Otlakçılık mal sayısız ticareti. Araştırma istasyonu olmak, striptiz ticaret hizip yakın ikinci tur satmak ama korsanlara karşı dikkatli ve yemek alanı-kalamarlar yüz tüm kadranlar benim.

Galaxy ve araştırma yeni teknoloji

Satmak için yeni kaynaklar arayışı içinde galaksi keşfetmek ve insanlarla tanışmak için. Yeterli yakıt ve motor sahip olduğun sürece, istediğiniz yere gidin! Mühendislik odaklanmak istiyor musunuz? Savunma ve güvenlik? Rafineri? En iyi Araştırma Laboratuvarı ve bir umut kurmak! Memurlar yeni teknoloji kilidini açabilir, ancak yatıştırmak zor (huysuz) bir sürü olabilir, ve izin verirsen, onlar toprağa istasyonu çalışır! İyi şanslar kaptan.

Meeple Station Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or Windows 10
  • İşlemci: 1.2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Minimal
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Minima

Meeple Station YAPILAN YORUMLAR