Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Megaquarium 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Gelen yaratıcının Big Pharma geliyor yepyeni bir ekonomik simülasyon oyunu. Megaquarium şöyle ayak klasik tema park yönetimi tycoon oyunları ve ekler bir su spin!

Yaşayan bir simülasyon

Hayvan sadece birkaç tank ve en temel başlayarak, Konuklar, farklı sucul yaşam formları, kendine özgü bakım gereksinimlerini her personel onlarca ve çok sayıda yüzlerce ile dolu bir thronging metropolis akvaryum büyüyecek.

Sergiler tasarımı

Megaquarium balık kaplumbağa, köpek balıkları, kabuklular, mercanlar, denizanaları, diğer omurgasızlar ve hatta dahil olmak üzere yaklaşık 100 farklı deniz canlısı türü bulunmaktadır. Tasarım, süslemeleri ve tankları doldurmak gibi, seçim için şımarık olacak.

Bu iş için doğru personelin

Uzağa doğru personel olmadan alamazsın. Beceri ve gelecekteki potansiyellerine göre işe kim seçin. Süper odaklı uzmanlardan oluşan bir ekip çok disiplinli personel ya da bir dizi tren. Her strateji artılarını ve eksilerini tartmak ve akvaryum sizin için çalışmak zorundasın.

Yeni hayvanlar ve Teknoloji Araştırma

Konuklar görüntüler deneyim olarak yeni Hayvancılık ve ekipmanları keşfetmek için atayabilirsiniz hangi puan kazanacaksınız. Yükseltme ve akvaryum büyüyen tutmak ve daha akvaryum sektörünün en prestijli hayvanlar ve görüntüler için çalışır.

Mali yönetmek

En son balık güzel görünebilir, ama akvaryum sizin alt satırında etkisi olarak kabul edilir. Zorlu hayvan yeni personel işe gerekir, pahalı balık yiyecek veya takviyeleri ve en iyi tankları ağır bir yatırımdır. Akvaryum Müdürü olarak başarılı olmak için yaratıcılık ve ekonomi ana gerekir.

Konuklar yönetmek!

Misafirler mutlu oturma, yemek, içecek ve Tuvalet imkanı sağlayarak tutmak. Sonra ziyaret sonunda, hediyelik eşya dükkanından karlarını artırmak için onları doğrudan!

Okul müdürü

Tasarımı ve akvaryum yönetme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz nerede kampanya modunda kariyerine başlamak. 10 seviyeleri her yeni özellik ve kavramları yolda izah ederken benzersiz oyun Koşulları ve hedefleri olan bir akvaryum oluşturmak için meydan okuyor.

Kum içine dalış

Bir sonraki nerede, özelleştirilebilir ayarları ve rastgele meydan jeneratör, neredeyse sınırsız balık ile ilgili oyun bulabilirsiniz koruma modu keşfedin!

Kolay öğrenmek için, zor master

Verimsiz bir akvaryum koşmak çok kolay. Gerçekten gelişmek ve ayrıntı için yanal düşünme beyin ve dikkat gerekir en büyük zorluklar üzerine almak. Gıda türü, su kalitesi ya da tamamen başka bir şey tarafından hayvan grubu olur mu? Pompalar kullanarak merkezi bir hub ekipmanları bulun ya da imar sistemi kucaklayan aç mısın? Nasıl bu kadar ziyaretçi tank ve personel kolayca erişebilirsiniz bulabilmesi düzeni optimize eder misin?

Megaquarium yaptığınız her kararın bir sonucu vardır. Hayvanlar, filtreler, tanklar, personel düzeni ve seçimin birbirlerine ince ve geniş kapsamlı etkileri vardır. Deneme ayarlayın, öğrenin, uygulayın ve en önemlisi, eğlenin!

Özellikleri

 • Seviye 10 ‘öğrenmek oyun ” kampanyası
 • Tam özelleştirme ve rastgele meydan jeneratör koruma modu
 • Hayvancılık 97 türün kendine özgü bakım ihtiyaçları ile her keşfetmek için
 • Filtreler, süzgeçler, nitrat reaktörü, soğutucular, ısıtıcılar, gıda kutuları, ekipman istasyonlar, kapılar, kapıları, yiyecek ve içecek dağıtıcılar dahil 100’ün üzerinde farklı objeler, balon standları, dekorasyon, boya ve daha fazlası!
 • Plan personel konu, daha fazla noktaya gelir artırmak için zaman ve frekans üstünlük taslayamaz!
 • Hediyelik eşya dükkanı ve misafir tesisleri
 • Tam özellikli tema ve dekorasyon sistemi
Megaquarium Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 or AMD Ryzen 7 2700U
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7770
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Megaquarium 2019 YAPILAN YORUMLAR