Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MewnBase 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1) Toplam Oy: (3,00) out of 5)
Loading...

MewnBase bir sevimli, 2D keşif/hayatta kalma oyunu. Bilinmeyen bir gezegende sadece yiyecek bir şey getirmedin gerçekleştirmek ve yarım Bagaj unuttum arazi. Ama hey, en azından bu tezgah şey getirdi. Bir make-shift tabanı oluşturmak için kaynak toplamak gerekir. Bu çorak gezegen biraz daha rahat yeni bir ev yapmak için su toplayıcıları farklı temel modülleri çeşitli, yağmur için hava kabarcıkları gelen zanaat.

Diğer Temiz Özellikleri

Teknoloji Yükseltmeleri
Tuhaf, ama tuhaf bir şekilde tanıdık eserler gezegenin etrafında dağılmış. Yepyeni işçiliği Yemek Tarifleri ve teknoloji yükseltmeleri kilidini açmak için onları araştırma.

Temel Kaynaklarını yönetmek
Nefes almaya devam etmesi için hava temizleyici oluşturun. Tek bir prize takılı tüm bu modülleri muhtemelen yetmez. Çok şeyler mırıldanıyor birlikte tutmak için daha fazla güneş panelleri ihtiyacınız olacak. El üzerinde bitki nemli tutmak için temiz su kaynağı tutmak.

Gece/gündüz Döngüsü ve Hava Tehlikeleri
Karanlıkta yolunuzu bulmak çok zor. Bu yüzden jeneratörler yakıt ve üs pil gece düşmeden tepesinde kapalı olduğundan emin olun. Sonra fırtına ve şiddetli kum fırtınaları sırasında boşlukları kapatın.

Araçlar
Noktası A noktasından B noktasına yürüyen teorik uzay-kuşlar için. Eğer daha vardı. İnşa araçlar için geçiş uzun mesafelerde tarzı.

Toplum Yerelleştirme
MewnBase menüler ve oyun metni için birkaç topluluk tarafından sağlanan çeviriler de dahil olmak üzere: Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve Türkçe ile birlikte geliyor.

MewnBase Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 2.0 ghz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD4000 or higher with OpenGL 2.1+
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: OpenAL supported sound card
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

MewnBase 2019 YAPILAN YORUMLAR