Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mini World: Block Art

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Şimdilik, bu oyun 13 dile kadar desteklemektedir: Türkçe, Tay dili, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Japonca, Korece, Vietnamca, Rusça, Türkçe, İtalyanca, Almanca ve Çince.

Mini Dünya, arkadaşlarınızla macera, keşif ve yaratıcılık hakkında bir 3D bedava oyun sanal oyunudur. Seviye yok, kısıtlama yok, sadece yok ettiğimiz ve yarattığımız şey. Kolay oynanabilen yerleşik çok oyunculu ayarlar, istediğiniz zaman BİLGİSAYAR ve Cep Telefonları üzerinden bağlanmanızı sağlar. Hayal gücünüzle bir ev, apartman, kale, şehir oluşturun ya da fantezi çiftinizde eğlenin. Karanlık Zindandaki Ejderha’a arkadaşlarınla safra meydan okuyabilirsin.

Hayatta kalma modundan sıkılıyorsanız, başka bir sunucuya atlayın ve muhteşem mini oyunlar oynayın. Parkour dan, bulmacaya, FPS’e, stratejiye kadar uzanan çeşitli mini oyunlar vardır. Bu oyunlar, takım çalışması açısından katılan oyuncular için daha güçlü bir bağ oluşturmak için harika olabilir veya ikisi arasında bir rekabet yaratabilir. Sonuç olarak, mini oyunlar tamamen eğlencelidir.

Mini dünya, gerçek bir sonucu olmayan bir ifade şeklidir. 1000 oyun elemanı arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce blokla, kendinizi blokları yerleştirme ve çıkarma konseptiyle tamamen manipüle edilebilen bir dünyada ifade edebilirsiniz.

Temel Özellikler:

1 Rezervi Sanal Dünya zanaat ve keşif yapmak için çeşitli sevimli canavarlar, bloklar, malzemeler ve madenler ile geniş bir sanal dünyayı keşfedin.
2 Benzersiz oyun – oyun Sevimli karakter tasarımı ile benzersiz oyun motoru
3 Tek Oyuncu ve çok Oyunculu – dost ateşi ile arkadaşınızın oyununa atlayın ya da kendi başına yeni bir dünya başlatın. Oyununuzu diğer oyuncularla paylaşın ya da yerinden diğer oyunculara katılın onu dünyanın.
4 Galeri – Galeri’deki eserleri yükleyebilir veya indirebilirsiniz, yeni MOD haritasına, oyun haritasına veya diğer çalışmalarına bakabilirsiniz TR.
5 Oyun modu – Hayatta kalma modu, Oluşturma modu veya diğer oyuncular tarafından oluşturulan mini oyunlar, istediğiniz zaman bu oyunun cazibesinin tadını çıkarabilirsiniz.
6 Güçlü oyun editörü – Parkurdan, bulmacaya, FPS’e, stratejiye, vs’ye kadar uzanan çeşitli mini oyunlar var. Hepsi oyun editörü tarafından yapılabilir.

MiniworldCustomerService@gmail.com CS e-posta adresi:

Mini World: Block Art Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: WinXP/2003/Vista/7
  • İşlemci: Intel(R) P4/PE dual-core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel Integrated Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Mini World: Block Art YAPILAN YORUMLAR
 • Enejan
  8 ay önce

  Cok güzel ama sizi anlamyýorum

  • Enejan
   8 ay önce

   Ne yorum yazyýym harika

 • Enejan
  8 ay önce

  Harika cok güzel