Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mutant Year Zero: Road to Eden

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Pre-Deluxe Edition sipariş ve üç günlük bir baş şimdi demo için + anında erişim başlangıç yapın!

Yol Eden ve üç günlük bir başlangıç olsun Sıfır ön sipariş Mutant Yıl.

HİTMAN eski tasarımcılar da dahil olmak üzere bir takım ve ÖDEME günü doğa… ve Mutantlar tarafından iadesi sonrası gerçek zamanlı ve gizli bir araştırma-insan dünya ile XCOM savaş temelli dönüş birleştiren Sıfır Mutant Yıl: cennete giden Yol, taktik bir macera oyunu geliyor.

Elbette dünyanın sonu.

Sadece bir soruydu. Eski ve yeni süper güçler arasında aşırı iklim değişikliği, küresel ekonomik kriz, ölümcül bir salgın ve artan gerginlik. Bu yana ilk kez 1945’te nükleer silah silahlı çatışmada kullanıldı. Toz yerleşmiş önce mantar bulutlar doğudan batıya yükseldi.

Şimdi bitti ve Dünya durdu. Doğa harap şehirleri işgal etti. Boş sokaklarda rüzgar süpürür, mezarlık dönüştü.

İnsanların hepsi gitti. Mutantlar uygarlığın kalıntıları ile atma, hem insanlar ve hayvanlar deforme olmuş, Kurtuluş ya da yemek için bir şey arıyor. Hayatta kalmak için, sen ve arkadaşların bölgeyi keşfetmek için dışarı girişim gerekir.

Belki bir gün cehennem ortasında efsane, eskilerin’ cennet Cennet bulacaksınız. Gerçeği bekliyor, hikayeler söylüyorlar. Belki orada cevap bulacaksınız.

Belki de tamamen saçmalık.

TAKTİK MUHAREBE

Sıfır Mutant Yıl: cennete giden Yol taktik strateji bağımlılığı için nihai çözüm. XCOM oyunlarından esinlenerek bir derin, dalış tabanlı taktik savaş sistemi.

KEŞFETMEK BİR İNSAN SONRASI DÜNYA

Bir yolculuk sonrası terk edilmiş şehirlerde insan dünyası yıkılan Karayolları ve kırsal büyümüş. Arka Ark, neon Check-kötü şöhretli oasis ve şüpheli karakterleri banyo, bir sonraki macera dışarı malzemeleri ve planı tamamlamak için.

MUTANTLAR BİR TAKIM KONTROL

Davranış bozukluğu ve öfke sorunları olan bir domuzu bir ördek; bu tipik bir kahraman değildir. Kendine özgü bir kişiliği olan Dux, Bormin, Selma, ve birçok diğer karakterler her tanımak ve dünyayı ve durumu kendi bakış açısı dengesiz.

GİZLİ YAKLAŞIM, MASTER

Gölgelerin arasında çatışma önlemek için ya gafil düşmanı yakalamak için gizlice. Gerçek zamanlı gizli yaklaşım: gizlice tam kontrol bir düşman kampı, sizin yararınıza Mutant pozisyon takım verir ve sürpriz kazanç.

KİLİDİNİ MUTASYONLAR

Mutantlar, Selma’nın açgözlü vines fark edilmeden düşman dolu bir Kampa gizlice, Bormin Şarj ve Dux‘ olağanüstü yeteneği için kilidini yeni mutasyonlar ve yeteneklerini, 4 metre uzunluğunda bir yürüyüş olmak, bir yaylı tüfek ile ördek konuşuyor rağmen.

DİNAMİK ORTAM

Kendi yararınıza ortamı kullanmak. Projektörler uzak dur, görüş, saklanmak ya da sadece tamamen yıkılabilir duvarlar ve binalar havaya uçuracaksın ve mutlak hasara yol açıyor.

YAĞMA, HER YERDE YAĞMA

Derme çatma sapan yüksek güçlü tüfek ve top hats polis yelekleri, önünüzdeki tehlikeler için Mutantlar donatmak emin olun. Hiçbir şey çivili metal zırh içinde mutasyona uğramış bir domuz gibi post-insan senin de elinde bir blunderbuss ile şarj diyor.

Mutant Year Zero: Road to Eden Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K/ AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Mutant Year Zero: Road to Eden YAPILAN YORUMLAR