Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

My Mad Road

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kendi kurallarınla oynamak öngörülemeyen bir karikatür dünyasına hoş geldiniz. Çılgın eğlenceli acımasız işler. Huzur içinde para kazanmak ya da herhangi bir ücret ödemeden. Eylem veya barışı tercih edersiniz? Kendini bulursun dünya ile geri ödeyeceğimi ne kadar iyi ve kötü.

OYUNCULAR OLAYLARI KENDİLERİNİ MESAFE VE NARÇİÇEĞİ İLE ONLARI ALMAK ÖNERİRİZ.

Oyun:
Araban Tank, bir köpek alıp, bir kız, ateş ya da arkadaş bir şey kaçırmak. Görevleri veya yol tahribat odaklanmak en önemli şey, cebinde bir miktar para var.

Benim Deli Yol alır tamamen yeni bir oyun olduğu ana kuralı güçlü eğlenceli. Etrafında araba almak için tercih, ama genellikle bunun dışında bazı işleri yoluna gitmesi gereken tartışmalı bir karakter olarak oynamak. Zaman oyunda geçer, yani seçili görevleri yürütmek sırasında gün, bölünmüş. Hayat dünya dolusu, yani görevleri sadece yan bir amacı vardır, gerisi kendi hızında hayattayken. Hayal gücünüzü serbest ve Çılgın Yolu dünyada olup bitenleri katıl.

Birçok yollar ve çözümler
Her durumda, çeşitli şekillerde hareket edebilir. Bir şey ile sınırsız oyun yapmak için çabalamaya devam ediyoruz.
Oyunda bazı eylemler bir nesne ya da bir kişi yaklaşıyor üzerine temin edilir. Karakter büyüyor, bu yüzden oyunun ilk aşamalarında her şeyi yapmak mümkün değildir.

Büyük risk, büyük ödül
Sonu veya en büyük salak bile öldürebilirler olarak çok fazla düşman kazanmak için değil hatırlıyorum.

Oyun atmosferi
Oyun konuşabileceğin (hayvanlar, insanlar) hayat ile iç içedir. Oyun çöl ve çiftlik manzarasına hakimdir, ama aynı zamanda fantezi ve modern bir bakış açısı iyi bir anlaşma.

Sırada ne var?
Karavanda örnek sahneler bulabilirsiniz, ve en son içerik Haberler bölümünde listelenir.
Oyun dünyası ve macera daha da geliştirilmesi üzerinde çalışmaya devam ediyoruz, bize yardım etmek için topluluk katılmak için teşvik ediyoruz.

My Mad Road Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
    • İşlemci: Dual Core 2.8
    • Ekran Kartı: 1GB Video Memory

My Mad Road YAPILAN YORUMLAR