Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NBA 2K16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


NBA 2K serisi, NBA 2K16 ile bugüne kadarki en gerçekçi NBA deneyimiyle geri dönüyor. NBA 2K16’da yazar, yönetmen ve yapımcı olarak meşhur yönetmen Spike Lee’nin imzasını taşıyan yepyeni bir MyCAREER deneyimi sizi bekliyor. NBA yolculuğunun tamamı boyunca MyPLAYER’ınızı yönlendirin, bir NBA takımının şeyleri elinize çıkış biçimi veya tüm dünyadan diğer oyuncularla çevrimiçi yarışarak becerilerinizi geliştirin. Daha akıcı hareketler ve daha gerçekçi konuşmalar sağlayan animasyonlarıyla ve NBA yıldızları Stephen Curry, Anthony Davis ve James Harden ise süslediği benzersiz bir kapak tasarımıyla bu oyun bugüne kadarki en gerçekçi NBA oyun deneyimi olduğunu ortaya koyuyor.

MyCAREER – SPİKE LEE JOİNT

Bu yoğun birinci şahıs anlatımı, Spike Lee tarafından yazılmış ve yönetilmiş en sunduğumuz zamana kadar. İlk defa oyun dışındaki ” boş zamanınızı yönetin ve bağlantılar, sponsorluklar ve canlı antrenman ortamıyla ek içerik kazanın.

Pro-2K Am

NBA 2KTV üzerinden canlı yayınlanan, tamamıyla özelleştirilebilen takımlar ve 5v5 turnuvalar Sünen çığır açan yeni bir oyun şekli. Arkadaşlarla beraber özel logolu, formalı ve arenalı mükemmel takımı yaratmak için bir araya gelin veya herhangi var olan bir oyuna katılın.

İYİLEŞTİRİLMİŞ OYNANİŞ

Yeni bir hareket motoru daha akıllı, ultra-gerçekçi hareketler, yeni top ve kale fiziği ve oyuncu çarpışması yaratarak daha gerçekçi ve heyecanlı bir saha tecrübesi sunuyor.

ŞİMDİ ÇEVRİMİÇİ OYNAYİN

Bu yıl çevrimiçi erişime-baş oyunlar önem kazanıyor. İlk defa çevrimiçi erişime-baş oyun siciliniz daha üst seviyelere atlayıp atlayamayacağınızı belirleyecek. Önemli takımların kilidini açarak bunlarla oynayabileceksiniz TR Seviye atladıkça NBA tarihindeki.

Öne Çıkan DJ’ler

DJ Khaled, DJ Mustard ve DJ Premier beş çalma listesindeki 50 dinamik ve kendi özel parçaları barındıran, bu zamana kadar gelmiş geçmiş en kapsamlı oyun müziği listemizin yapımcılığını üstlendi.

YAŞAYAN EFSANELERLE BERABER OYNAYİN

15 Sahaya oğlum yılın en destansı kadrolarını barındıran 12 yeni efsanevi takımla çıkın.

MyPARK

Yeni iyileştirilmiş üç parktan bir tanesinde savunma oyuncularını yere serin, asistte bulunun ve sokak ününüzü yaratın. Becerilerinizi tüm dünyaya gerçek zamanlı rekabet dolu etkinliklerle gösterin.

Beyond

Güncel ve geçmiş NBA oyuncularını toplayıp beş modunda kendine ait)-baş mücadele etmek için mükemmel takımı oluşturun oyun var. Playofflara Dayağı adlı yepyeni 3v3 çevrimiçi sokak modunun tadını çıkartın,Yol takımınızla çevrimiçi mücadelelere katılın, Challengeskapsamında özel kadrolara karşı boy gösterin veyaDomination ile güncel ve geçmiş NBA takımlarını yenin ıle. Kartlar ve oyun modları sezon boyunca dinamik olarak güncellenerek oyun sırasında yeni bir tecrübe sunuyor onun boyutu.

MyLEAGUE

İstediğiniz ligi özelleştirin. MyLEAGUE Online sayesinde ilk defa tüm dünyadan arkadaşlarınızın ve oyuncuların katılabileceği bir çevrimiçi lig yaratabiliyorsunuz. Tek veya 80 yılı kapsayan NBA sezonlarında oynayın. Liginizle ilgili türlü ayrıntı artık sizin elinizde onu neredeyse.

MyGM

Sıfırdan tekrar yaratılan bir NBA tecrübesi sayesinde MyGM derinliği yepyeni seviyelere ulaştı. NBA 2K16 için yeni özellikler arasında takım tekrar konumlandırma, İleri Düzey Takım Oluşturma, Yaz Ligleri, 3-takım takasları ve daha nicesi var.

NBA 2KTV

2K da bir video oyunu İÇERİSİNDEKİ çığır açıcı haftalık TV programı ikinci bir sezon için geri dönüyor. NBA yıldızların, koçların ve ünlülerin konuk misafir olarak rol aldığı programda NBA 2K16 yapımcıları oyun tüyoları veriyor, kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik ve gerçek zamanda yayınlanan oyunlar ve özel şifreler erişilebiliyor.

NBA 2K16 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core2 Duo or better (SSE3 or later)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 10.1 compatible (512 MB) or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0x compatible
  • İlave Notlar: Dual-analog gamepad; Additional Notes: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include DirectX and Visual C++ Redistributable 2010.
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 compatible (2 GB) or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
  • İlave Notlar: Dual-analog gamepad

NBA 2K16 YAPILAN YORUMLAR