Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Need to Know

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Hoşgeldiniz İhtiyacı Olduğunu, gözetim gerilim sım testlerinizi yeteneği ve bütünlük içinde karanlık, acımasız dünya modern bir istihbarat teşkilatı Bölümü Özgürlük. İnsanların en derin sırlarını casusluk, özel hayatlarını kusurunu, ve ne kadar tehlikeli olduklarını belirlemek gerekir. Ayrıca medya veri sızıntı yeraltı gruplara yardım ederek bu boğucu gizlilik istilaları karşı koyabilirsin. Ya da, sadece kendi kişisel kazanç için o sulu gizli bilgilerinin kullanabilirsiniz. Karar senin.

Vurguluyor hikayesini Bilmek gerekir, ve anlamlı, sürükleyici bir yolculuk içine gerçek dünya gözetim toplumumuzun ezici büyüme heykel. Rahatsız (ya da çok rahat) geçirerek sisteme eleştiriler mi? kararlar vereceksin omuzlarının üzerine güç manto ve test. Güleceksin, ağlayacaksın, bir sorgu lambası yakıcı alevleri altında mermi ter.

Özellikleri

Atamalar – hareket ile oyun – ve yukarı Bölüm gerekir tam atamaları, ihtiyaç tespit veya çözme suçları. Her atama, insanlar casus, suçlarını belirlemek ve en iyi onlarla başa çıkmak için nasıl karar verin. Misyon araştırma bulmacalar, hikaye, karakter ve ahlaki seçimler üzerine kurulu.

Kanıt – Her bir profil içerir bir kişinin dijital ayak izleri, özel e-postalar için daha özel metin mesajları. Erken yetki Seviyesi sadece bir hedef meta veri veya tarama geçmişi erişim sağlar. Eğer ilerleme olarak, daha derin hayatlarına sıkıyorsun, geo-izleme, alışveriş alımları ve psikolojik analizi.

Profiller – Bölüm gelmiyor ayrımcılık olarak istismar gizlilik, bu yüzden olacak karşılaşma insanların tüm ekonomik çevrelerden konumları, yaşları ve kültürleri. DoL veritabanı, Kodeksi, vatandaşların profilleri ile dolu, renkli biyografiler, insan kusurları ve gerçekçi bir mücadele ile.

Güçler – Profil soruşturma olacak neredeyse kaçınılmaz sonucu çift seçim kararları. Şüpheli kişi ya da örnek bir vatandaş mı? Suçlu mu, masum mu? Gücünün otorite ve genişliği Seviye arttıkça da artar. Arama, dinleme yapma, karalama kampanyaları ve adam kaçırma ile iktidara yakıt olur mu? Temize insanlara yardım etmek ister misin? Ya da gizlice içeriden Bölümü yıkmak mı?

Sonuçlar – eylemleri kurşun oyun sonuçları ve sonunda her görev için seni keşfetmek nasıl senin kararlarını etkileyen her şüpheli.

Yetki Seviyesi – Her şey menteşeler üzerine sizin güvenlik Seviyesi. Üstlerini etkilemek ve daha yüksek bir düzeyde, Anahtarcı soğutucu (ve ürkütücü) güçler, gizli bilgi, yüksek maaş ve prestij için sizi teşvik edecektir.

Kişisel yaşam Kullanarak bir yazılım backdoor, ayrıca erişim Kodeksi veritabanı evde. Borsa öldürme yapmak için bir şirketin finansal verileri çalmak, etkilemek online dating maçları, ya da underground gruplar Özgürlük Bölümü yıkmak yardımcı olur. İstediğin kadar fedakar ya da bencil olmak.

Bölüm tabanlı anlatım – Oyun iç içe olan araziler ve subplots genişletmek boyunca oyun. Distopyan izleme deneyimi, ama modern dünyanın ahlaki karmaşıklığı ile.

Ana arsa – her şeyden önemlisi, birincil hedefi bölümünün Özgürlük bul gizemli figürler sorumlu için ilk terörist saldırı. Bu durum Merkez için ipuçları hikaye boyunca gömülü ve Gri Gün grafik çizmiştir.

Varlık ve Prestij Olarak maaş büyür, etkilemek ve korkutmak eş ile yeni evler, alışveriş ve daha fazlası.

Tasarım – Bir daha klinik, geleneksel gözetim tasarım kaçınmış için renk ve görüntü. Mutlak güç ile ilgili eğlenceli ve günaha hissetmeniz gerekir.

Nükleer santrallerin felaket bir terörist sızma Özgürlüğü için yeni ve büyük bir İstihbarat Ajansı – Bölüm oluşumuna yol açar. Hedeflerinden sorumlu olanları avlamak için, ve daha fazla saldırıları önlemek. İnsanların günlük hayatlarıyla benzeri görülmemiş bir erişim ile bu yürütecektir.

Washington, DoL siyasi üstünlük için rakip örgütler ile uğraşıyor, iç tehditlerle mücadele ve acımasızca muhalifleri susturur.

Bir kırdı, yönsüz mezun olarak DoL katıl. Her gün insanlar casus, verilerini toplamak ve Tehdit Düzeyi belirler. Gözetleme kültürü girdabına çekilmekten niyetin yok, ama derin gitmek, zor kaçmak için…

Need to Know Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 520 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460+
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Need to Know YAPILAN YORUMLAR