Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

New Star Manager

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yeni Star Yöneticisi ‘ a hoş geldiniz: BAFTA ödüllü New Star Soccer serisinin 4 yaratıcısı Simon Okuma’den yepyeni, kapsamlı bir oyun.

Yeni Star FC’nin başına geçin – ligden düşmüş, takımın potansiyeline erişip futbolun zirvesine çıkamk için menajerlik sizin yeteneklerinize ve içgüdülerinize ihtiyaç duyan bir futbol kulübü.

Bu daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir futbol menajerliği deneyimi. – Sadece bir oyuncudan fazlası olun, beyin olun, yürek olurum olun ve Yeni Star FC’nin omurgası olun. Menajer olun.

KOMPLE KULÜP YÖNETİMİ
Yeni Star FC’nin yönünü kontrol edin. Kilit kulüp tesislerini inşa etmekten oyuncuların antrenmanlarını belirlemeye, mükemmel sponsoru seçmekten kulüp çalışanlarını işe almaya ya da kovmaya kadar!

TAM TAKİM OYNANİŞİ
Ücret tabanlı yenilikçi kontrolleri kullanarak saha oyunlarıyla eksensel goller atmak için takımındaki tüm üyeleri kullan.

GERÇEK FUTBOL TAKTİKLERİ
Rüya takımınızı kurun, kazandıran dizilişinizi seçin, taktiksel değişiklikler yapın ve hatta devre arası motivasyonu için soyunma odasına girin.

SAHA DİŞİ DRAMALARİ
Dengesiz oyuncularla uğraşın ve sıkıntılarını, patlamalarını, tuhaflıklarını gözlemleyerek kafalarını oyuna vermelerini sağlayın. Yönetimin yakanızdan düşmesini sağlayın, spor basınının tehlikeli sularında yüzün ve taraftarların boyutu inanmaya devam etmesini sağlayın. Tabii bunları yaparken… Takımın mali durumuna dikkat etmeyi de ihmal etmeyin.

KÜRESEL FUTBOL
Dünyanın en büyük liglerinin ve turnuvalarının kupa gerçekçi simülasyonlarını alır.

NEW STAR SOCCER EVRİMİ
Yeni oyununu deneyimleyin en Kolay öğrenilen spor oyunları şimdiye dek 30 milyondan fazla oyuncuya ulaşan Yeni Star serisinin 4.

New Star Manager Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 and above
  • İşlemci: 1.8 GHz CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated Graphics
  • Depolama: 280 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Integrated Sound

New Star Manager YAPILAN YORUMLAR