Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Man’s Sky

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Klasik bilim-kurgu aşk macera ve hayal ilham, No man’s Sky keşfetmek için bir galaksi, benzersiz gezegenler ve yaşam formları ve sürekli tehlike ve aksiyon dolu sunar.

Kimsenin Gökyüzünde, her bir yıldız, uzak bir güneş, hayat dolu gezegen tarafından yörüngesinde dolaşan başka her ışığı ve onları seçtiğiniz herhangi gidebilirsiniz. Sorunsuz derin uzay gezegen yüzeyleri uçarak hayır yükleme ekranları ve sınırsız. Usulen evren oluşturulan bu sonsuz, başka oyuncular – ve belki de bir daha asla gören yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz.

Destansı bir yolculuğa

Evrenin gerçek doğasını öğrenmek için doğru bir yolculuğa çeken karşı konulmaz bir darbe galaksinin merkezinde yer almaktadır. Ama, düşman yaratıklar ve acımasız korsanlar karşı karşıya, ölüm bir bedeli olduğunu bileceksin, ve hayatta kalma gemi, silah ve elbise yükseltme nasıl yapacağınız seçimler gelecek.

Kendi kaderini bulmak

No man’s Sky ile yolculuğunuz size kalmış. Bir savaşçı olmak, zayıf yırtıcı ve onların paraları alarak, ya da ödüller için korsan alıyor musun? Eğer hız ve silah için gemi yükseltme eğer güç sizin.

Ya da bir tüccar? Unutulmuş dünyanın zengin kaynakları bulmak ve en yüksek fiyatlar için onları sömürmek. Daha fazla kargo alanı yatırım ve büyük senin biçmek gerekir.

Ya da belki bir kaşif mi? Bilinen sınır ötesine ve hiç kimsenin daha önce görmediği yerler ve şeyler keşfetmek. Motorları her zamankinden daha uzak atlamak için ve güçlendirmek tedbirsiz öldürür zehirli ortamlarda hayatta kalmak için takım yükseltme.

Yolculuk paylaşmak

Galaxy yaşayan, nefes alan bir yer. Ticaret konvoyları yıldızlar arasında seyahat, hizipler bölge için avlamak gafil, korsanlar, ve polis izliyor vie. Her oyuncu aynı galakside yaşıyor ve onlarla bilinen alanı kapsayan bir harita üzerinde keşifler paylaşmak için seçebilirsiniz. Belki de kendi gibi eylemlerinin sonuçlarını göreceksiniz.

Şimdi de dahil olmak üzere…

Çıkışından bu yana 4 büyük güncellemeleri ile oynamak: Vakıf, Pathfinder, Atlas devasa bir SONRAKİ güncelleme Yükselir.

Paylaşılan bir evren bekliyor merkezine, keşfetmek, ticaret, savaş ve arkadaşlarınızla tek başına ya da hayatta izin destansı bir yolculuk.

No Man’s Sky Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

No Man’s Sky YAPILAN YORUMLAR