Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nostos PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1) Toplam Oy: (2,00) out of 5)
Loading...

Nostos araçları daha iyi yarattığı açık dünya VR bir oyun. Gerçek fiziksel çevre, dev ve kusursuz dünya haritası, serbestçe hareket sistemi ve oryantal animasyon filmi sanat tarzı simülasyon teknolojisi bu oyun için “Öncü” bir resim oluşturmak.

Oyuncular macera Nostos explorer rolü, savaş, inşa ve eşleri ile dünyayı kurtaracak. Arazilerde, mucizevi ekolojik topluluklar ve Meteoroloji sistemi, özel kıyamet kostümler, çeşitli yanı sıra gerçekçi savaş deneyimi gibi oyuncular olağanüstü sürükleyici bir oyun deneyimi sunacak.

Aşağıda Canlı Ekosistem.

Kendine özgü bir ekosistem ile, Nostos kara, gece ve gündüz otlak, çöl ve snowfield ve dört mevsim yayılan ölümüne şahit olur. Keşfetmek ve hayatta seni kim karar veriyor bu dünyada, çim tohumu büyümek, hayvanlar üretmek, ve.

Kuşkusuz Riskli Kıyamet Hayatta Kalmak.

Görünüşte huzurlu arazilerin yegane yaşam aşınıyor olan zehirli coralseas ile çevrilidir. Bu coralseas gelen yaratıklar kurtulanların düşmanları vardır.

Oyunda, sınırlı kaynaklar ile hayatta kalmak için yiyecek ve su ile fiziksel güç geri gerekir, malzemeleri toplamak ve ev inşa edilecek, ya da uzun melee silah kullanmak canavarlara karşı savaşmak için silah aralığı olacaktır. Bu arada, diğer oyuncular ile Dünya Tarihi,savaş kalıntıları ve sırlarını keşfetmek için arayış çalışacaksınız.

Aşağıda Doğruyu Bulma.

Neden Kıyamet ikilem içine düşeriz? Acımasız ortam, aşındırıcı coralseas, aşırı iklim ve zehirli suların genişleme gösterdi, birbirlerine karşı kirlenmemiş topraklar için rekabet kurtulanların yol açar. İnsanlar birbirine karşı savaş, doğaya karşı ve coralseas gelen yaratıklara karşı. Ne bu dünya gerçek mi?

Tüm dünyanın temel sırları sakladığını kıta üzerinde görülebilecek Merkez yanardağ var mı? Düzenli aralıklarla görünen siyah ay, şimşek ve fırtına getiriyor, ama öncesinde bilinmeyen tehlike habercisi mi? Geçmişte nasıl bize rehberlik eden gizemli ataları mı? Ve nasıl parçalı ipuçları ile binlerce yıl süren gizli planı bulabilir miyiz?
Nostos arazi keşfetmek, zamanda kaybolmuş gerçeği ortaya çıkarmak ve bir kez arazi üzerinde oldu umut ve pişmanlık hikayeleri yaşayacaksınız.

[Oyun Özellikleri.

● Tanıtılıyor gerçek hayattaki fizik kuralları Bir Dizi, Oyuncular özgürce oyun dünyasını keşfetmek, uçurumlar tırmanma ya da araçların sürüş olabilir.
● Nostos ekosistemdeki organizmalar kendi kendilerine ürerler canlı açık bir dünya gösterir. Uzun zaman önce dikilmiş bir fidan bir orman haline gelebilir.
Uygarlığın son günlerde ayarlanır ● hayatta kalma oyunu yavaş yavaş Nostos arazi üzerinde gizemli atalarının hikayeleri ortaya çıkarabilir.
● Nostos dahil sci-fi öğeleri ile dünyanın sonu gösterir. Geleneksel oryantal animasyon film tarzı benimser.
● Nostos araçları daha iyi ilk kendini açık bir dünya ayarı VR çok oyunculu online oyun geliştirdi, birlikte oyun hem PC hem de VR platformlarda destekleyen oyuncular.

Nostos Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 4590 or AMD FX-8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD RX 480
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K or AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080 / AMD RX Vega 64
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Nostos PC YAPILAN YORUMLAR