Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Obliteracy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Obliteracy enerji dilin kendisinden oluşturulduğu ütopik bir gelecekte ayarla bir kelime oyunudur. Bir turnuvada kelime-savaşçı pilot büyük mekanize robot Şampiyonu ünvanını layık kendilerini kanıtlamak ve dünyanın geleceği inşa etme şansı kazanmak.
Obliteracy çekirdek oyun ikramiye her maç taze, dinamik bir meydan oluşturmak için, Yönetim Kurulu yapılandırmalarını ve yarışmacının çeşitli kelime oyunları tabanlı karo tanıdık mekaniği birleştirir. Oyuncular sekiz farklı oynanabilir yarışmacılarımız, kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri, yetenekleri ve oyun tarzları ile her birini seçin. Savaş hasar ve enerji kazancı artırmak yeti fayans kendi yapılandırma ile çok değişken kiremit setleri, her kullanarak savaştı. Her bir karakteri olan, doğru kullanıldığında, anında tiz bir mücadelenin üstesinden gelmek için özel saldırıların kendi benzersiz kümesi vardır.
Hikaye Modunda, oyuncu turnuvanın, Codexicron karşı savaşlarda tüm iyileri, yapay-insanlığın bilgi akıllı Depo ve yaratıcısı sekiz farklı ve sürükleyici hikaye yaylar giderek daha zorlu rakipler karşı karşıya. Multiplayer üzerinden tek maç dünyadan arkadaşlar ve yabancılarla meydan okuma sağlar,ve Hızlı Oyun zamanla beceri düzeyine uygun uyum sağlayan rasgele bir karşılaşma içine düşer.
Yönetim Kurulu yapılandırmaları ve karakter maçları, onlarca, Obliteracy zafer sağlamak için hızlı bir zeka ve sürekli gelişen stratejiler gerektiriyor.

Obliteracy Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or above
  • İşlemci: 64-bit
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Any
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yes
  • İlave Notlar: Online play and some advanced features require network connection

Obliteracy YAPILAN YORUMLAR