Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

One Hour One Life

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ebeveynlik ve medeniyet bina çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu. Annen gibi başka bir oyuncu için doğarlar. Bir saat içinde bütün bir hayat yaşamak. Diğer oyuncular şeklinde kendi bebekleri var. Sıfırdan uygarlığı yeniden inşa etmek için yardımcı olarak, gelecek nesiller için bir miras bırakmak.

Hey Millet, Jason Rohrer geldim ve Bir Saat Bir Hayat üç yıldan fazla çalıştım. Kendimi—kalem ve işaretleri ile kağıt üzerinde tüm grafik çizdim, sıfırdan tüm motor kodlu, besteledim ve tüm müzik yapılır ve ses efektleri tüm bile yaptım her şeyi yaptım. Çok kişisel bir oyun, ve o orada başka gerçekten farklı bir şey. Ayrıca 1300 zaten tamamen interaktif, craftable nesnelerin üzerine büyük bir oyun. Ve sadece büyüyor, haftalık güncellemeleri her zaman yeni şeyler ekleyerek. Oyun başlangıçta kendi web sitemde 2018 yılının Şubat ayında piyasaya sürüldü ve aradan geçen ayda, Buhar 29 güncelleştirmeleri kapalı bıraktım. En azından önümüzdeki iki yıl için haftalık güncelleme bırakmadan sözü tutmak, tarihin en büyük, en kapsamlı işçiliği yapıyoruz oyun sonunda amacı ile yaptım.

Peki, oyunun kendisi hakkında?

Her şeyden önce, her dakika geçen bir yılı işaret ettiği bir saat için yaşıyorsun. Yeni doğan bir bebek, rasgele ve diğer bazı gibi oyun sunucusu katılmak seçilmiş oyuncu annen. Onu hayatta kalmak için bağlıdır. Ve neden seni hayatta tutmak için değerli zaman ve kaynaklarını israf etmek isteyecek mi? Bir saat içinde herkes gibi ölecek çünkü hayatı boyunca herhangi bir anlam, o zaman bir sonraki nesil için yapar, ve eğer (aka) onun tek umudu seni istiyor. Ve eğer yetişkinliğe hayatta kalmak istiyorsanız,—diğer oyuncular, sadece sunucu katılmadan—ve bu bebekler kendi hayat başarıları anlam yükleyen yeni nesil olacak kendi bebeklerin yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Nesillerin bu büyüyen aile ağacı boyunca, oyuncular topluca büyük bir proje yürütüyor: sıfırdan medeniyet inşa ediyorlar. Online oyun dünyası kuzeyden güneye (doğudan batıya geniş dört milyar metre ve dört milyar metre genişliğinde, Dünya daha büyük 18,000,000,000,000,000,000 metrekare üzerinde, ya da 36.000 kez toplam yüzey alanı) doğa-sonsuz yakın bir genişlik olarak başlar. Sunucu katılmak için ilk oyuncu, Havva ve çölde aile ağacının kökü olarak başlar. Eve ve hemen yavruları gelecekteki medeniyetin temelini, belki de birkaç ilkel bir alet yapma, temel gıdalar yemek, ve ölmeden önce zayıf bir varlık kazıyın, küçük bir çiftlikte başladı. Gelecek nesiller bu ilkel temel üzerine inşa, sonunda daha fazla ve daha gelişmiş teknoloji, Evcil Hayvanlar, metal işleme, kalıcı binalar ve ulaşım ağları da dahil olmak üzere ustalaşmak.

Ama gerçek hayat tarihin gösterdiği gibi, medeniyetin kırılgan. Lüksün kucağına doğmuş olan, atalarının zor kazanılan başarıları—sırtında bir nesil olarak sadece onun üzerine kurmak kadar kolay mirasını çarçur edebilir. Anahtar kaynakları zamanla tükeniyor, bu yüzden dikkatli yönetimi, planlama ve organizasyon kaçınılmaz bir çöküşü engellemek için gereklidir. Böylece, oyun örgütsel bir grup ve daha sonraki aşamalarında liderlik mücadelesi için erken dönemlerinde ilkel hayatta kalma bireysel meydan mezun olur. Birden fazla nesiller boyunca hayatta kalma grup yaymak için kuralları ve prosedürleri nasıl? Büyük dedelerimizin aklında bu köy için var mıydı?

Oyunun ana modu annen gibi başka bir oyuncu için çaresiz bir bebek olarak doğmuş olmayı gerektirir, ama aynı zamanda arkadaşları ile ikiz, üçüz, ya da 16. yüzyılda olarak oynayabilirsiniz. Bir bebek zor başarıyla bakımı 16.yüzyılda alabileceği herhangi bir anne size ve arkadaşlarınıza sonsuz minnettarlığını hak ediyor dikkat-çekmek için yeterli.

Bütün bunları kendi başıma merkezi oluyor-yönetilen, kalıcı sunucular ve satın alma Bu resmi sunucularda ömür boyu bir hesabı içerir. Oyunu satın aldıktan sonra, anında bu dünya için set-up herhangi bir yapılandırma veya sunucu ile bağlayabilirsiniz. Hepsi de çalışır. Ayrıca tam kaynak koduna erişim, sunucu kodu dahil olmak üzere. Teknik olarak insanların kendi özel sunucuları, veya kendi modifiye yapmak için güçlü bir içerik editörü kullanmak bile çalıştırabilirsiniz.

Bu yayılan medeniyet olarak bize katılacaksınız deney açılmak bina devam eder umarım. Oyuncular binlerce zaten şimdiye kadar toplu olarak 400 bin saatten fazla bu sürekli değişen dünyada yaşamış. Buhar yayınlanmadan önce, her oyuncu için ortalama oyun süresi 17 saat oldu, oyuncular onlarca 500 saatten fazla Her ve pozitif %94-Buhar oyuncu yorumları günlük ile. Bu zaten derin ve zengin bir oyun, ve hala gelecek içerik güncellemeleri yüzlerce vardır.

Hayır iki hayat hiç aynıdır ve yeni bir hikaye her zaman [yeniden DOĞMUŞ] düğmesi diğer tarafta bekliyor.

Jason Rohrer
2018 Ekim
Davis, California

One Hour One Life Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce G210M or better; 256 MB or higher
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any

One Hour One Life YAPILAN YORUMLAR