Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Outpost Zero

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sen ve robot mürettebatın, bu gezegen ölüyor dünya kaçmak isteyen insan kolonistler gelecek dalgalar için çalışan bir yaşam alanı hazırlamak için tek bir amaç için gönderilmiştir. Gaiya bu muazzam doğal kaynakları yıldızlararası büyük iş için cazip bir hedef vardır. Rakip şirketler arasında sağlıklı bir rekabet tehlikeli seferler sürücü. Gaiya ve acımasız şirketlerin tehlikeler bu gizemli dünya üzerinde karlı bir dayanak oluşturmada başarılı olacaktır, ya da dışarı işlemek için doğal kaynakları çok fazla istismar edecek?

Komut. Kolonize. Hayatta kalmak.

Yerli uzaylı yaratıklar çeşitli karşı mücadele ve düşman korsanlar ve çapulculardan oluşan gruplar gezen karşı temel savun. İşlemleri yok etmek için rakip oyuncuların kalelerine saldırı ve kaynaklarını yağma. Craft silah ve zırh yükseltme ve düşmanlarına karşı savaşa AI squadmates kurşun.

Yetenek ve ustalığa sahip, bu düşman gezegende gelişen bir koloni içine AI robotlar tam olarak işleyen bir toplum haline getirebilir. Kur madencilik karakollar, hasat kaynakları, tedarik zincirleri, ve hayatta kalmak için gerekli mal oluşturmak için otomatik fabrikaları ile istikrarlı bir ekonomi inşa etmek. AI donatılmış, sağlıklı ve mutlu tutmak için güvenli bir sığınak ve altyapı için bir temel oluşturun.

Robotlar inşa ve karakol savunmak için onları eğitmek. Karakol pik verimi dişli işçiliği ve mürettebatın işleri atayarak çalışmasını sağlamak. Onları lüks çeyrek oluşturmak ve onları eğlenceli ve ihtiyaçlarını karşılayarak moral yükseltmek. Savaşa yol ve işgalciler sizin temel savunmak için onları kurmak. Mutlu, verimli ve güçlü bir robot vatandaşların bir toplum oluşturmak.

Sürekli olarak yaptığın her şeyi yok etmeye çalışır gibi Gaiya tehdit eden bir dünya ile uğraşmak. Hava tehlikeli kum fırtınaları, meteor yağmurları barınak almak, ölümcül deprem hayatta kalmak ve korkmayı patlayan bir volkan olabilir önce. Bu tehlikeli gezegen atmak, korsan baskınları azgın Hayvanlar için her şeye dayanabilen bir üs inşa etmek ve karakol barınma duvarlar kendinizi ve mürettebatın güvende tutmak mühendislik yeteneklerinizi kullanın.

Yerel ekosistemi hakim yaşamdan, koloni geliştikçe, öğelerin üst sıralarında erişebilirsiniz. Tam RPG devlet sistemi kendini ve AI robot kıyafeti nasıl sınırsız olanaklar sunuyor. Yapı railguns, güçlendirilmiş zırh, Jet motoru, madencilik lazerler, planör, jump bot, Kalkan jeneratörleri, büyük pil ve daha Robotik çerçeve gezegendeki en güçlü olmak artırmak. Oluşturmak, tren ve güçleri için süper güçlü silah ve dişli zanaat uzman silah ve armorsmith robot kıyafeti. O zaman dünyanın en zorlu alanları doldurma ölümcül yaratıklar için mücadele ve Yeryüzünde, düşmanca düşman kaynıyor gibi rakip Karakollar ve korsan gizlenme hayal edemeyeceğin bir tarih öncesi canavarlar aşağı çekmek.

Bir şirket kurmak ve katılmak için arkadaşlarınızı davet edin, onlara Base’de robotlar ve otomatik tüm imkanları sağlıyor. Müttefik, tarafsız, ya da rakip durumu ve onlara karşı savaş diğer şirketler ayarlayın. Şu anda Gaiya ekonomik Savaşı kim kazanıyor belirten liderler sunucuda şirket değerini ölçmek. Zor kazanılan doğal kaynaklarını çalmak bir anarşist uzay korsanları niyet ile uğraşmak ve karakol değer Fişekler gibi yüksek ve daha yüksek seviye saldırıları savuşturmak, sunucuda önde gelen gücü haline zaman sana karşı sürekli baskınlar ayrışma.

Outpost Zero Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Outpost Zero YAPILAN YORUMLAR