Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Overclocked

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Overclock mücadele ve sıvı karışımları-eylem akan-ücretsiz bir platform. İnsanların bedenleri ve zihinleri kontrolünü kaybetmesine neden olan esrarengiz bir bilgisayar virüsü evde onu korumak için mücadele eden Amber, bir cam top kanunsuz rol almak. Gerginlik tırmanıyor ve yeni düşmanlar kaos yararlanmak, Amber gücü ve arkadaşları onu evine korumak için güvenmek gerekir.

Platform Savaş Eşsiz bir Karışımı ve deneyim

Overclock, bir darbe ölüm anlamına gelir. Oyun sürekli oyuncu yeni engelleri atmak kısa seviyeye ayrılmıştır. Hayatta kalmak için, sürekli olarak bu sorunlara adapte olmayı öğrenmek gerekir. Gelişmek, savaşmak için kontroller ve yeteneğini master gerekir.

Ana hikaye çok kolay bulma? Her aşamada fethedilmek bekleyen bonus bir amacı vardır. Bu bonus hedefleri yeterince tamamlamak ve test etmek için en iyi oyuncular bile koyacağız vahşice zor zorluk seviyeleri kilidini.

Bir Sır ortaya çıkarmak Tehdit eviniz

Overclock her bölüm ileriye entrika ve tehlikenin çekici bir hikaye ile tahrik edilir. Arkadaşlarıyla birlikte avlanmak için çevrelerindeki insanları kontrol altına alarak bir virüsün kaynağının aşağı iş olarak Amber izleyin.

Sadece oyun için, ya da %100 tamamlanması için çalışıyor olanlar için, rahatsız olmadan oyun Speedrun Mod ve akış açmak isteyen oyuncular için.

Yüksek Puanlar için mücadele Diğerleri

Her sahne kendine özgü bir afiş vardır, arkadaşlar ve Overclock topluma karşı en hızlı kez rekabet için izin.

Overclock küresel bir afiş sunar en hızlı oyun tamamlanma süresi izler. Diğer oyunculara karşı yığını nasıl görmek için oyunu bitirin. Eğer #1 spot alacaksan eğer cesur iseniz, bkz.

Overclocked Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 1.4GHz or faster
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB Memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Overclocked YAPILAN YORUMLAR