Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Overcooked

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bir dört oyuncu için kaotik bir kanepe co-op oyun yemek pişmemiş. Bir ekip olarak çalışacak, şeflerin hazırlayıp, pişirip isteyen müşterilere kızdı, fırtına çıkmadan önce lezzetli siparişler çeşitli sunmak gerekir. Bıçak ve toz keskinleştirmek şefin beyazlar, değil hata için mantar değil ve biftek bu çılgın mutfak yüksek!

Soğan Krallık tehlikede olduğunu ve sadece en iyi pişirme kaydedin! Pişmiş oyuncular inanılmaz acımasız ve olağandışı mutfak ve çeşitli kara veba eski yenilebilir bir kötülük Fetih yetenekli bir usta şef olmak için yolculuk gerekir.

Klasik, kaotik kanepe co oyun yalnız veya meşgul hem de kooperatif ve rekabetçi meydan okuma modunda dört oyuncu için op. En etkili ve son takım olmak için birlikte farklı yemekler ve çalışma aralığı pişirmek zorunda kalacaksın!

MUTFAK BİR MACERA

Soğan Krallık fethetmek için acımasız ve olağandışı mutfak dolu zengin bir dünya. Bölüm epik bir yolculuk almak ve çok sınırları işbirliği ve koordinasyon yeteneklerinizi itecektir mutfak, giderek daha zorlu ve tuhaf bir dayağı mücadele. Bir korsan gemisinde etrafında kayar, hız kamyonlar arasındaki hareket, bir buz parçası üzerinde pişirme veya ateşli bir yeraltı bağırsakları yemek servisi, her düzeyde en cesur aşçılar bile cesaretini test edecek olup, her düzeyde sizin ve ekibinizin üstesinden gelmek için yeni bir meydan okuma getiriyor.

BASİT KONTROLLER DERİN CHALLENGE/

Pişmiş kimseyi co iletişim ve pizza sardığında eylemlerini koordine edebilecek bir takım bulmak eğlenceye katılabilir, ama bunu almak çok kolay süper şefler sadece iyi yağlanmış bir takım üstüne çıkacaktır o zaman.

OYNAMAK İÇİN FARKLI YOLLAR

İki takım haşlanmış kafa yapmaya izin veren yeni seviyeleri, yeni şef karakterler ve rekabetçi meydan okuma seviyeleri kilidini oyun boyunca oynamak gibi kızarmış düşkünlük yerel co-op ya da sote tek oyuncu, mutfakta baş olsun.

Ancak oynamak istiyorum, eğer ısı duramaz düşünüyorsanız, o zaman mutfağa girmek için hazır olun!

Overcooked Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
  • İşlemci: Dual Core 2.4Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 or above
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 750 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
  • İlave Notlar: Gamepads Recommended

Overcooked YAPILAN YORUMLAR