Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OVERKILL’s The Walking Dead

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


OVERKİLL The Walking Dead-Washington, D. c.’de bir salgın sonra set-oyuncu co-op çok oyunculu birinci şahıs nişancı dört ölüleri geri getiren dolu bir eylemdir. Beceri testi, strateji ve takım oyuncuları birlikte çeşitli misyonlar üzerinde üç arkadaşınızla birlikte grup, ne pahasına hem ölü hem de yaşayan bir tehditle karşı kamp güçlendirmek için malzeme olarak kurtulan sağlamak.

Yürüyen Ölüler Dünyasında Yeni bir Hikaye. OVERKİLL The Walking Dead, oyuncular Aidan, Maya, Hibe ve Heather bir post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya; birlikte zorunluluk getirdiği dört insan ve istekli tanıttı. Robert Kirkman orijinal grafik Roman zengin hikaye evrenin esinlenerek, OVERKİLL Washington’da gerçekleşen bazı olaylar DC üzerinde Yürüyen Ölü ışık tutuyor …

Hoşgeldiniz Çorak Washington D. C. Keşfetmek başkenti sonra salgın ve keşfetmek ne oldu. Yolculuk ıssız şehir mahallelerinden ve arama gibi yağma, malzeme ve diğer kurtulanlar için Georgetown gibi mahalleler kaybetti. Herhangi bir gürültü ve ölü olan her canlı tarafından duyulabilir gibi ölçülü, ve herhangi bir hata aylak bir kalabalık çekme riskini taşır.

Doğaçlama, Uyum, Üstesinden Gelmek. Bir dünya nerede her şey çalışma durduruldu oyuncular sahip olmak garip bulmak. Yürüyen Ölüler kıyamet sonrası dünyada, bırakın çalışan şeyler yaşamak için kuvvetli bir yerdir. Oyuncular malzemeler için şehir yağma, silah ve mühimmat kıt durumlarının farklı olduğunu anlayacaklardır. Eğer korunmaz ise, silah tetiği gibi reçel, susturucular bozar ve eski yerleri hedef almak gibi yeteneklerinizi mücadele edecek.

Kampın Yerini Ev Sahipliği Yapmaktadır. Her zaman bela aramak zorunda kalmayacak, aynı zamanda sizi bulacaktır. Kamp için kilit zaman yürüyüşe gezici ordularını karşı kamp savun. Diğer kamp üyeleri güvende tutarken, savunma güçlendirmek ve yürüyen dalgalar.

Düşünüyorum. Kavga. Canlı. Her oynanabilir karakter ile benzersiz bir yetenek ağacı, takım rol, oyun stili ve arka plan hikayesi. Hepsi hayatta kalma ve takım çalışması son derece önemli olduğu ortak bir amaç, paylaşmak. Eylem dikkatlice sessiz melee saldırıları ile düşmanları çıkarmak, ya da cansiperane bir biçimde içeri-yakın ve yoğun. Hiçbir şey kesin doğaçlama, gerekir ve aylak bir kalabalık her zaman sağ köşede olacak.

Hikaye Devam Ediyor. Kalkınma OVERKİLL The Walking Dead devam edecek sonra yayın sunuyoruz oyunculara yeni bir hikaye deneyimi, yeni yerler keşfetmek, yeni silahlar kullanmak, ve çok daha fazlası. Fırlatma sonrası kampanya sürekli birlikte toplumla bir oyun gelişen OVERKİLL Yazılım felsefesi etrafında inşa edilmiştir.

Unreal Teknoloji tarafından desteklenmektedir. Robert Kirkman çarpıcı ayrıntılarla Yürüyen Ölü karanlık ve moody evren yakalama Unreal Motoru tamamen Walking Dead evrenin son derece ayrıntılı bir sunumu kendilerini batırmak için oyunculara fırsat sunuyor. Üzerinde yürüyüşe korkunç deneyimi yüzlerce kalp vurma olsun bir şekilde ekran.

MAAŞ günü Yapımcıları. OVERKİLL The Walking Dead OVERKİLL Software tarafından yapılmış, geliştiricilerin ÖDEME günü: Heist ve MAAŞ günü 2. OVERKİLL Sanayi gazileri, taze mezun uzmanlar ve büyük ortaklar karışımıdır. Tutkumuzu birlikte topluluğu ile kooperatif Aksiyon oyunları canına oluşturmaktır. Kendi tarihleri, üretim kuralları belirledik ve kendi boru hattı bizim çok yaratıcı bir oyun makinesi tasarım. Yaşıyoruz ve bizim oyun ile öl.

OVERKILL’s The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit version)
  • İşlemci: Intel Core i5 3.3Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit version)
  • İşlemci: Intel Core i7 3.3Ghz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or better
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

OVERKILL’s The Walking Dead YAPILAN YORUMLAR