Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Oxygen Not Included

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Boşluk-koloni simülasyon oyunu Oksijen Dahil Değil seni bulmak kıtlıklar oksijen, sıcaklık ve besin olan sürekli tehditler için koloni hayatta kalmak. Rehber kolonistler ile tehlikelerinin yeraltı asteroid canlı izle olarak kendi nüfusu büyür kadar değil sadece hayatta, ama başarılı…

Sadece nefes almayı unutmayın emin olun.

Geniş Üsleri inşa etmek ve Hayatta kalmak için gerekenlere Keşfetmek:

Uzay koloni her şey kontrol altında, kazı ve kaynak tahsisi hemen sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri. Kaynaklar eğer yaşamak istiyorsan, ilk nefesini, ancak, hızlı kazmak için emin olun tüketen başlayacak.

Stres Simülasyonları ile düşle:

Eğlenceli boş zaman etkinlikleri, koloni için büyük ve daha iyi Konaklama Yiyecek ile koyunda hayatta kalma psikolojik etkisi devam et. Duplicants her stres, böylece her zaman onları mutlu tutmak için emin olun tepki farklı ve potansiyel olarak yıkıcı bir yolu var. Ne pahasına olursa olsun.

Termodinamik ile Kaynar kaçının:

Sıcaklık kontrol alanı içinde sürekli bir endişe var; çok soğuk ve donmak, çok sıcak ve kızartacaksın. Sekmeler çevre sıcaklık ve koloni ısı üretimi kolonistler için güzel, rahat bir atmosferi korumak için tutmak.

Karmaşık Gaz ve Sıvı Simülasyonları ile Verimliliği artırmak:

Boru sistemleri hızla temel kritik alanlar için yakıt ve sıvı sağlamak için birbirine oluşturun. Plan iyi ve koloni bir bozulmaz, iyi yağlanmış bir makine haline dönüşürken ödüllendirilir.

Elektrik Şebekesi Simülasyonları ile Ücret almak

Kömür, hidrojen, doğal gaz ya da sadece düz eski dirsek yağ gibi enerji kaynakları, çok sayıda seçim. Koloni düzgün çalışmasını sağlamak için güç akışı, devre aşırı yük ve sinir krizi yönetmek.

Her Zaman Nefes Almaya Devam Et Kendini:

Kaplama Oksijeni girin ve tabanı sayesinde gerçek zamanlı hareket eden hava izle. Monitör karbon dioksit birikimi ve nezaret oksijen üretim için gerçek bir derin uzay bir vahaya koloni kalıp kullanır.

Aşırı Geri Dönüşüm yoluyla hiçbir Şey israf

Gerçekten verimlilik örneğidir bir üs için her kaynağı kullanın. Havaya kıymetli akaryakıt içine atık geri dönüşüm, süreç unbreathable benzin ya da gıda için vahşi yaratıklar doğal vücut süreçleri koşum. Eğer akıllıysan, kolonicilerin osuruk kapalı bir üs çalıştırmak mümkün olabilir.

Çeşitli Keşfetmek, Usulen Yeni Dünyalar Oluşturulan:

Bir düğmeye basarak çağırmak yeni Dünyalar. Evcilleşmemiş uzay kayaların deneyimi ton, sonra ölüm onları kımıldayamaz!

Oxygen Not Included Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Dual Core 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Oxygen Not Included YAPILAN YORUMLAR