Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Palace of the Azure Dragon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Uzun zaman önce, göklerin felaket vurdu ve ayağı düştü kadar dört büyük sütunun tarafından düzenlenen. Gök yarılmış ve Çin topraklarını parça parça kontrol edilemeyen yangınlar ve şiddetli Sel tarafından tahrip edildi. İnsanlığın acıları görünce, Tanrıça Nuwa buna sessiz kalamayacağını. Beş renkli taşları topladı ve birlikte gökyüzü bir yama oluşturmak için onları smelted.
Nuwa belki onunla beş renkli taş dolu, Godstone oluşturma ve onu adam için çok İlahiyat feda ve onun görevi tamamlamak, derin bir uykuya daldı. Ama Tanrıça dikkatli izle olmadan, Godstone parçalanmış, onun parçaları dünya çapında saçılması.
Bu Godstone ilkel bir şeydi, ve onun parçaları daha az vahşi. Parçaları bir mıknatıs gibi dünyanın enerjileri çekti, kutsal dağlar ve şeytanlar ve hayaletler ile dolu ruhu glades’e çevrelerini dönüştürme.
Ruhları’ hareketi pijama ondan Nuwa uyandırdı. Dünyanın ne hale geldiğini görünce büyüyen vahşilik seçimsiz olsaydı ne olurdu, Nuwa korkuyordu. Gücünün son ile, Tanrıça bir şampiyon, bir Seçilmiş Kişi, insan dünyadan, çağırdı ve böylece Godstone parçaları için savaş başladı.

Oyun Rehberi:
Canavarlar 12 dalga Koruyucu Kristal saldırı geliyor. Her dalga önce, en iyi Koruyucu Kristal savunmak için Ölümsüz Bekçileri pozisyonlar ayarlamak için 10 saniyeniz olacak.
Bir kez bir saldırı başlar, canavarlar portal dışarı atlamak ve Koruyucu Kristal kendi yolunu yapmaya başlayacak. Portal eğer daha fazla canavarlar yolda eğer üzerinde kırmızı bir ünlem işareti olacaktır. Yol boyunca parlayan platformlarda yer Ölümsüz Bekçileri denemek ve Koruyucu Kristal ulaşmadan onları yok et!
Ölümsüz Bekçileri aramanız için bulutlar bekliyor. Onları toplamak için, ama Ruh Kristalleri ile onları ödemek gerekir unutmayın Ölümsüz bir Koruyucu kap .
Her Ölümsüz Guardian ücreti başının üzerinde görüntülenir. Eğer onları çağırmak için yeterli Ruh Kristalleri yoksa, onların ücret kırmızı renkte gösterilir.
Oyun alanı görüntüler ortasında dev kristal birçok Ruh Kristalleri şu anda var. Bir canavar yok edildiğinde, Ruh Kristalleri düşecek. Düşmeden önce onları yakalamak için emin olun.
Tılsımlar periyodik olarak gökyüzünde görünür. Onları yakala ve yeteneklerini artırmak için Ölümsüz bir Veli ver.
Eğer bir canavar Koruyucu Kristal ulaşırsa son saldırı başlatmak olacaktır. Koruyucu Kristal sağlığı üzerinde 0, oyunun ulaşır. Düzeyde yenmek için, başarıyla tüm 12 saldırı dalgaları için Koruyucu Kristal savunmak!

Palace of the Azure Dragon Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: win7,win8,win10
  • İşlemci: Intel I5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Palace of the Azure Dragon YAPILAN YORUMLAR