Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pantropy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Pantropy kendi hikayesini yapmak isteyen oyuncular için bir bilim-kurgu tabanlı çok oyunculu oyun. Birlikte bu yemyeşil ve tehlikeli dünyada gelişmek için bant gerekir. Neyse ki, sadece kendi saflarına hoş geldiniz bekleyen bir grup var. Kaynaklar eziyet ve güçlü bir makine zanaat gidiyorsun? Ya da belki sen ve avlamak düşman hizipler yerine zor işi yapmak için bir araştırma istasyonu kurmak istersin.

Oyuncular adanın dış bölgeleri üzerinde oyun ve büyük ganimet ve en yüksek değerli cevher elde etmek için derin düşman topraklarına seyahat gerekir. Haritanın ortasında, çetelerin güçlü ve savaşlar manzara karşısında öfke gibi yalnız gezginler koparmak için tereddüt etmeyecektir. Fethetmek, silah geniş bir yelpazede, ve son derece özelleştirilebilir üsleri için birden fazla canlılarını, Pantropy yumuşak kalpli için değil. Yukarıdaki temel yapı olup yer altında, düşman hizipler olacak.

ÖZELLİKLERİ

● Derinlemesine işçiliği sistemi
● Hizip oyun tabanlı
● Tarım otomasyon
● Karmaşık Bankası binası
Çevrimdışı ● Anti-raıd sistemi
● SİTE ve PVP
● Kişisel modüler mekanikler
● Küresel olaylar
● Savaş tabanlı bir oyun
● XP sistemleri ve ödülleri
● Birden fazla canlılarını
* Multi-mürettebat araçlar
● Hizip görev sistemi

PANTROPY OYUN

Pantropy taşımaları doğal kaynaklar ve tehlikeli yaşam formları ile zengin yabancı bir dünyaya oyuncular. Hızlı bir şekilde düşman saldırılarına tepki için ihtiyaç duyacağınız yetenekli tabanlı FPS oyun anlamına gelir. İleri ileri yapı mekaniği ve sofistike kaynak toplama sistemi ile olsun ama sadece en güçlü olan hayatta kalacak bu yüzden.

Oyuncular kaynakları kısır uzaylı fauna kendilerini korumak için araçlar, silah, zırh, araçlar ve binalar zanaat için temizlemek gerekir. Görevler ve işçiliği mekanik oyuncu güçlü öğeleri oluşturmak için gerekli deneyim kazanmak için Pantropy tehlikeleri cesur için teşvik etmek. Hazırlanmış dişli ve implantlar oyuncuların yeteneklerini artıracaktır ama takım saltanatı ele geçirecek. Rekabet ve multi-mürettebat uçak ve mekanikler arkadaşlarınla binmek önüne geç. Oyuncu yapıları açmış oldukları zaman baskın olamaz çünkü üs kurma yeteneklerini için ödüllendirilir. Ancak, bu binalar yakında tekrar ziyaret değillerse çürümeye başlayacak.

Arkadaşlarla grup çevreyi keşfetmek ve geri sokması bir dünya keşfedin. İşbirliği demek çok kaynak aranan elde etmek için hayatta kalma ihtimali ve şansı arttı. Daha büyük ölçekte, oyuncular gruplar ve arazi ve cevher katılın savaşları ile müttefik. Pantropy-işlemler veya oyun alımları-hiçbir mikro var. Oyuncular beceri ve kararlılık, dolar ile ödüller kazanın online oyun köklerine geri döner. Pantropy alfa aşaması 64km2 bir haritada 50 oyuncu barındırma adanmış bir sunucu üzerinde çalışır. Gelecek sürümlerde daha kalabalık sunucular, daha büyük savaşlar ve daha güçlü buluşları destekleyecektir.

Pantropy Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: 2 ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: 3 ghz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 980
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Pantropy YAPILAN YORUMLAR