Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pathfinder: Kingmaker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yardım 18.000 Kickstarter destekçileri, Anlatı Tasarımcısı Chris Avellone ve besteci Haber Zur Oyun Owlcat sana sevgili Pathfinder masa evreninde ilk izometrik bilgisayar RPG getirmek için gurur duymaktadır. Pathfinder: Yapıcı koyar sana rolünün bir cesur maceracı mücadele için hayatta bir dünya tarafından kuşatılmış büyü ve kötülük! Düşman büyülü bir kılıç, büyü ile damarlarında şeytan kanı ipucu tarafından kutsanmış güçlü bir büyücü ile kesmek uyanık bir savaşçı rolünü alın, hayırsever ya da kötü huylu tanrılar, tuzaklar, sayısız diğer kahramanlar ya da herhangi bir ölümcül bile etkisiz hale getirmek için hazır esprili bir haydut bilge bir rahip. Tek sınır hayal gücünüz!

Pathfinder Rol yapma Oyunu dünyanın en eski fantastik rol yapma oyunu, tıpkı senin gibi oyuncular on binlerce geribildirim kullanılarak tasarlanan set 3.5 kurallarının bir evrim. Pathfinder® evren için yeni ya da Yapıcı® beklediğin bu CRPG olduğu cüzdan, Pathfinder: sensin.

Pathfinder önemli bir derinliği var, lore ile değil, aynı zamanda oyun mekaniği ve kendine özgü bir karakteri geliştirmek için daha fazla özgürlük. Sınıflar ve özel sınıflar, güçlü arcane ve divine büyü güçleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ile özelleştirin karakter, sınıf, beceri ve ustalık bir kalabalığın arasından seçim yapabilirsiniz. Pathfinder oyuncular hem bireysel oyun stilleri ve kişilikleri uygun (veya Düşmanlar) kahramanlar yaratmayı sağlar.

Hikaye

Kuzey yüzyıllardır tartışmalı bölge olan Çalıntı Topraklar, bölge yalan. Krallıklar yüzlerce yükseldi ve bu topraklarda düştü, ve şimdi kendi krallığını kurarak işareti yapmak için zamanı! Bunu yapmak için, kendi mahkeme içinde sert vahşi ve rakip ülkelerin tehdit… gibi tehditleri hayatta kalmak için ihtiyacınız olacak.

Pathfinder: Yapıcı tabanlı Paizo ödüllü Pathfinder Macera Yolu aynı adı. Kesinlikle bu hikayeyi pek gerek yok, ama eğer varsa, bilmek ve genişletmek ve özgün Macera Yolu geliştirmek gibi marka bir dizi yeni olaylar, dost, müttefik ve tehditler aşk karakterler karşılaşacak. Paizo ve yazarlar onların yardımıyla, hikaye ve görevler RPG yazar Chris Avellone ve Owlcat ekibi tarafından genişletilmiş, Çalıntı Topraklar zaten zengin bir anlatı daha fazla macera için tasarlanmıştır.

Süre Pathfinder: Yapıcı bir tek oyuncu oyun, olmaz ol macera yalnız. “Yapıcı” arkadaşları ve NPC, kendisi ayar Pathfinder ikonik karakterler de dahil olmak üzere çeşitli bir döküm özellikleri. Her arkadaşı sizinkinden farklı olabilir gündem, uyum, ve bir hedefleri var gibi kime güveneceğimi ve dikkatle izlemeye kim karar vermeniz gerekir. Yolculuk yolculuk olacak, ve anı geleceğe hem de hayatlarının şekillenmesine yardımcı olacak.

Senin Krallığın

Açık dünya mekanikleri, hem bir maceracı ve bir hükümdar olarak size meydan okuyacak Çalınan Toprakları keşfetmek gibi oyuncular kendi hızlarında hikaye deneyimi sağlayan bir dizi vardır, çünkü Yapıcı macera yolu uyum için seçtik. En önemlisi, oyunu kendi gibi bu topraklara sahip, doğa kendi krallığını bölmek izin verir. Süre bu macera, diplomasi, siyaset ve kingdom geliştirme merkezinde klasik zindan tarama ve keşif yalan da işin zor kısmı. İyi müttefikleri seçin ve siyaset ile kendi mahkemede uğraşırken antik mezarları ve kalıntıları keşfetmek ve onları kendine yakın tut.

Keşfetmek, sadece bir kale bina ötesinde bir krallık gider bina olacak gibi: Senin krallığın oyun boyunca karakter ve seçimlerinizi bir yansımasıdır. İnsanlar kurşun hizalama şekillendirdiği canlı bir şey, müttefikleri ve yeteneğidir. Sadece krallığını genişletmek, yeni bölgeler açılıyor ve yeni kasaba ve topluluklar oluşturmak için izin olabilir, ama başkent fiziksel kararlar ally ile tercih ettiğiniz, politikalarını ve hatta bağlı olarak değişir. Krallık büyüdükçe, gruplar ve komşu ülkeleri için iyilik aramaya gel ve gücünü test edecek.

Keşfedin – Fethetmek – Kural

Pathfinder: Kingmaker Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
  • İşlemci: Intel Celeron 1037U @ 1.80GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
  • İşlemci: Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTX 960M
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Pathfinder: Kingmaker YAPILAN YORUMLAR