Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pig Eat Ball

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kral gidiyor Kral Kek, pasta, evli, ama başka planları almak için kızı için zamanı karar verdi.
Kral kazanan Prenses Yay evlenir “Kraliyet Oyunları” bulmuştur. Bunu babası konuşamaz yana, Yay bir kıyafet giyip yarışmaya girmek kendisi karar verir. Yol boyunca, Uzay İstasyonu Krallık gemiye tüm yaşamı tehdit eden hain bir komplo keşfeder.
O almak için alt şeyden önce. çok geç… ve kazanmak Royal Oyunlar aynı zamanda?

Özellikleri

TWİSTED ARCADE OYUN Almak daha büyük olarak yiyin. Barf boyutu aşağı sıkmak için. Hareket eden her şeyi üzerine kustu. Senin biçmek.

KEŞFETMEK KARMAŞIK DÜNYALAR Dev birbirine overworlds olan dolu hayatı garip ve gizli ödülleri. Suşi Bahçeleri, Mutfak Kaos ve Astro Çiftlik de dahil olmak üzere beş tamamen benzersiz bölgelere seyahat.

EL yapımı MEYDAN Her el yapımı, non-prosedürel düzey benzersiz bir kanca ya da bulmaca kaçmak uzaylı boğa, tükürme bombalar, uçan turta yeme, bowling ya da taşıma bantları—orada her zaman bir şey yeni.

BÜYÜK, VAHŞİ PATRONLAR Neredeyse bir düzine bat-barf çılgın patronlar gelecek yol. Nasıl Akordeon Kırkayak yeneceksin? Ya da nacho yaşayan bir kazık? BEYİN, yeteneklerinizi ve AĞZINI kullan!

BİR ÇEŞİT OYUN Boyunca Uzay İstasyonu Kingdom orada onlarca özel Maskeler. Bu da havalı ve özel yetenek ver! Her bir Kılık Pro ve Con Takas her durum için en iyi olanı bulmak için Maskeler.

AÇIK UÇLU ANTİKALIK Büyüleyici Pillbugs dolaşmak bu uzay istasyonları. Tenis güzel bir oyun oynamak istiyorlar, ya da top çalmak olabilir. Çim dart, bombalar, uçan börek ve traktörler için dikkat edin! Barf onlara, onları çarpmak, ateş veya açık uzaya onları vurmak. Ben uzun bir süre nefeslerini tutabilirler etme!

SAAT MACERA ana hikaye 6-10 saat yalnız ilk şartı. Her düzeyde hızlı tamamlamaları için “Altın Madalya” almak her dünyada özel zor bir BÖLÜM açılır.

VAHŞİ KARAKTERLER Konuşmak için onlarca ilginç uzaylılar üzerinde yolculuk dahil olmak üzere Cupcake insanlar, Scrounger Goblinler, duygulu karides, ve tabii ki Senin deli babası Kral Kek.

MANİK MULTİPLAYER MAYHEM 4-oyuncu, ÇEVRİMDIŞI kanepe rekabetçi modu tanımı PARTİ ZAMANI. Özel düzeyleri onlarca kazanmak için rekabet hedefleri çeşitli vermek. Rahat ve Hardcore oyuncular artırmak, serseriler darbeleme, lekeler kusuyor, ve topları geğirme olabilir.

ÇEVRİMİÇİ LİDERLER Her eylem düzeyi sağlar rekabet için en hızlı zaman ile dünya!

ONLİNE SEVİYE PAYLAŞIMI Hazır zanaat kendi düzeyleri? Sezgisel seviye editörü birleştiren ve hiçbir zaman kurnaz kreasyonlar her şekilde düzenlenmesi gerekir. Hızlı olun ve seviyenizi test edin. Hazır arkadaşlarınız veya dünya ile seviye paylaşmak için? Buhar Atölye ve oynamak için onları davet karşıya!

Pig Eat Ball Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: XP, Vista, Windows 7, Win 8+
  • İşlemci: 1GHz processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 10 compatible graphic card with at least 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Should work reasonably well on machines released in the last 5 years. More RAM wouldn’t hurt.

Pig Eat Ball YAPILAN YORUMLAR