Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pillars of Eternity – Definitive Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Her genişleme, bonus içeren tam ve kesin bir pakette klasik RPG tarzı canlanmış oyun deneyimi ve güncelleme, en iyi şekilde Sonsuzluğun Ayağı sunmak. Gerçeği™ Sopa, birlikte Paradoks İnteraktif ile Eora özgün ve inanılmaz dünyaya getirmek ve seçtiğiniz yaptığınız seçimler ve yollar kaderine şekil unutulmaz bir macera gönder New Vegas™ ve South Park Serpinti Obsidian Entertainment geliştirici:.


Keşif yeni bir fantezi aleminde kaybolmuş hazineleri ve antik gizemleri aramak canavar musallat zindan derinliklerine genelinde ve arkadaşları kendi grup lideri, Zonklayan bir macera sevinç ve heyecan duygusu yeniden ele geçirmek. Kesin Edition açılımları yanında Sonsuzluğun Ayağı kazanan, Beyaz Mart: Royal Edition Parts I & II, yanı sıra tüm bonus içerik ve içeriğin yeni bir paket “Deadfire Paketi olarak adlandırılan,” Sonsuzluk II Obsidyen yaklaşan Şartından esinlenerek: Deadfire ödülü içerir.

Sonsuzluğun sütunlar: Kesin Edition özellikleri:
• Derin karakter özelleştirme: bu Barbar, Chanter, Şifre, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue ve Wizard gibi on sınıflardan biri olarak bir karakter yaratmak.
• Heykel kendi hikayeni: eylem ve seçimler çok derin etkilere sahip olduğu itibar sistemi kullanarak çeşitli gruplar ile Yan.
Zengin ve çeşitli bir dünya keşfetmek • etkileyici bir hikaye ve karakter bezenmiş Güzel önceden işlenen ortamlarda hayata dünyaya getirmek.
• Yolculuk yeni bölgelere ve Beyaz Mart: bölüm I & II, oyunun genişleme bölümlerde yeni arkadaşları karşılamak ve yeni hikayeler yaşamaya bul
• Aslında Sonsuzluk: Royal Edition Sütunlar, orijinal soundtrack Ayağı evreninde, bir dijital koleksiyoncu kitap, özgün bir romandır dahil olmak üzere satılan ve fazla kaliteli içerik çok daha fazla
• Önümüzdeki devamı, Sonsuzluk II Sütunlar: Deadfire, tüm yeni içeren yeni Deadfire Pack dik-kazanmak ve keşfetmek oyun öğeleri ve yeni portreler 2018 yılında serbest

Pillars of Eternity – Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Pillars of Eternity – Definitive Edition YAPILAN YORUMLAR