Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Planescape: Torment: Enhanced Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Orijinal Planescape: Azap 1999 yılında yaygın olumlu eleştiriler yayınlandı. Sıradışı bir hikaye, karakterler ve inanılmaz soundtrack için birden fazla çıkışları Yılın RPG olmaz. O zamandan beri, Planescape milyonlarca: Azap hayranları Arması garip ve tehlikeli şehri keşfetmek ve İsimsiz Biri gözüyle uçaklar çevredeki keyif aldık.

Fantezi başka bir şey aksine inanılmaz derecede zengin bir hikaye ve benzersiz bir ortam keşfedin. Yenilgi garip uzaylı yaratıklar, zengin diyalog kurulması ve bu 50+ saat RPG klasik ortamda karanlık ve tehlikeli Planescape keşfedin.

Bu daha önce hiç görmediğiniz gibi Eziyet Planescape:.

Hikaye

“Bir insan doğasını değiştirebilir mi?”

Yaralar ve hatırlayabildiğin sayısız cana—none boyunca toplanan dövmelerle kaplı, ama hantal bir şekil şimdi geri dönüyor İsimsiz sensin. Uyanık Morte, sırlar yüzen kafatası ve bir kaleci, gizemli Dış Uçaklara Arması kirli sokakları Cehennemin derinliklerine hatta ve İsimsiz Bir alarak bir maceraya atılmak için ikna ediyorsun.

Portalları Arması olan düzlemsel metropolis bilmece, her yerde varlığını erişim sağlayan, ancak doğru anahtarın varsa. Kapılar Şehri olarak bilinen,” Arması evrenler arasında şeytanlar, devalar ve ırklar Ağrı, şehrin esrarengiz hükümdar Hanımı dikkatli gölgesi altında toplandığı nötr bir zemin. Bu kelime, düşünce gerçekliği tanımladığı kılıç, daha kudretli olduğu bir yerdir, ve inanç dünyaları değiştirecek bir güç vardır.

Cevapları ararken, ruh zorlu bir ADALET tarafından animasyonlu zırh uçakları tuhaf doğası eşleşen arkadaşları: bir öpücük, karışık bir yaylı tüfek ile öldüren iffetli bir succubus konuşan küp, bir takım elbise, ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu arkadaşları ve İsimsiz Bir yanında başkalarıyla birlikte, bazı kaderleri kaçmış olamaz keşfetmek ve bazı anılar bir bir ölümsüz bile tahammül edemeyeceği kadar çok mal cevap ararken Dünyalar keşfetmek.

Özellikleri

 • Gelişmiş Planescape: Chris Avellone, Kurşun Tasarımcı Planescape Azap vardır ortaklık ile Beamdog için papaz oyun güncellemeleri, hata düzeltmeleri ve geliştirmeler için en iyi yakalanmasından orijinal vizyonu için oyun.
 • Uçaklar Bekliyor: Planescape bir ayar … daha önce hiç yaşamadığınız, dolu garip büyüler, garip Düşmanlar ve Dungeons & Dragons yerlerden üzerinden çoklu evren.
 • Konuşmaları Unutmayın: Karşılaşma insancıl öğeleri, felsefi zombi ve fare hiveminds yürürken uçaklar tuhaf koleksiyonu müttefik gördüğü bir RPG.
 • Seç bir Yol: Karakter yaratma ise sadece başlangıç. Sınıf, hizalama değiştirmek ve seçimlerinize göre yeni yetenekler kazanmak hatta İsimsiz Biri.
 • Ed Müzik: tam Planescape: Azap soundtrack olmuştur yeniden düzenlenen oyun Ekle daha fazla derinlik Arması ve evreni.
 • 4K Arayüzü: Arması vardır hiç bakmadım bu iyi! Planescape arayüzü: Azap yüksek çözünürlüklü yeni kolaylık özellikleri ton ile inşa edilmiştir.
 • Bir Planescape Bugün: Enhanced Edition içerir modern özellikleri gibi sekme vurgulama, alan yakınlaştırma, savaş günlüğü, quickloot, ve daha fazlası!
 • Oyun Bu Şekilde: Enable Enhanced Edition gibi arzu veya açmak için deneyim Planescape: Azap orijinal ve Zafer.
 • Dökme İdrak Diller: Planescape: Azap: Gelişmiş Sürümü mevcut İngilizce, Fransızca, Lehçe, Almanca ve Korece. Not: Korece çeviriler yalnızca İngilizce olarak oynadı ses eylemi ile metin.
Planescape: Torment: Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10
  • İşlemci: 1 GHZ
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Planescape: Torment: Enhanced Edition YAPILAN YORUMLAR