Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pool Nation

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


HAVUZ ULUS oynamak ve topları tarafından büyülenmiş gibi, çıkartmaları bizim büyülenen ve belirgin ipuçları bizim bağlı olmak lütfen bize, ve sadece bilardo oynarken iyi eğlenceler! katıl! UYARI: bağımlılık içerik içerir!

Havuz Ulus, ATÖLYE entegrasyonu MEVCUT ŞİMDİ bizim Deli Modu Kutusunun Hileler (Artık)! Ama korkmayın, Havuz Ulusu’nun oyunlarından ibaret değildir-çekim, Havuz Ulusu ciddi bir havuz sim, oyunun kalbinde dünyaca ünlü Fizik motoru, top – yolunuzun Havuzu Ulus Oyna – kapalı Yardımcı olmayı Hedefliyor gerçek dünya Süslü bir oyun gibi davranır!

İle on bir oyun modudahil olmak üzere adrenalin pompalama Dayanıklılık, kapsamlı bir kariyer modu ve yedi heyecan verici online modları dahil olmak üzere yeni Hız Havuzu. Unutmadan Kutusunun Hileler yakında Buhar verme yeteneği hayal kurmak ve paylaşmak en tuhaf trickshots dünya. Kullanarak çeşitli nesneler dahil olmak üzere, Rampalar, Mızraklar, Döngü Döngüler ve Hızlı şeritler, Kutu oyunları ve kısıtlı sadece senin hayal gücün.

Havuzu Ulus, oyun Kral! Kontrol Online ya da offline, rahat sen gerçek dünyada hayal edemezsiniz çekim koparmak için yeteneği verir. En inanılmaz trickshots oluşturmak ve geri super slow mo üzere tablo surround kullanmak gerektiği gibi topları tam olarak davranır.

Grafik olarak parlak ve piksel mükemmel olarak fizik, güzel yerler, muhteşem dış manzara, göz alıcı iç mekanlar, yetenek değişim zamanı gün ve özelleştirme oyunları ile büyük bir dizi topları, ıstakalar ve tablo oluşturma çıkartmaları ideal oyun ortamı. Her ayrıntı düşünüldü ve cilalı, süper-detaylı tablo çuha ve deforme yastıkları, işaret ucundan tebeşir tozu patlamalar oldu.

Havuz Ulus – cemaat Bilardo Oyunu!

Pool Nation Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7
  • İşlemci: Dual Core, AMD/INTEL 2.6 GHZ
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB OF VIDEO MEMORY ATI RADEON X1600/NVIDIA GEFORCE 7600/INTEL HD 2000 OR HIGHER
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Pool Nation YAPILAN YORUMLAR