Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Prince of Persia®

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yepyeni epik bir yolculuk ile yeni nesil platformlarda ilk kez Persia® franchise verir beğenilen Prens.
Assassin’s Creed™ yaratan Ubisoft Montreal studio aynı ödüllü tarafından inşa edilen Prince of Persia üç yıl içinde tüketiciler için yepyeni bir aksiyon-macera oyun deneyimi sunmak için geliştiriliyor.
Yepyeni bir Prens Olacak, ölümcül yeni bir müttefiki hikayesi, açık dünya ortamları, mücadele tarzı, imza açıklayıcı grafik stil ve ek olarak, Prince of Persia ölümcül akrobasi sanatını yeni zirvelere franchise getiriyor ve 2008 tatil sezonu #1 aksiyon-macera oyunu olmaya hazırlanıyor.

 • Yeni bir kahraman ortaya çıkıyor: Ana akrobasi, strateji ve mücadele taktikleri en çevik savaşçı her zaman. Kavrama bir binadan aşağıya düşmek, taşıma zamanlama mükemmel akrobatik kombinasyon ve kanyonlar üzerinde salıncak, binaları ve her şeyi gerçekleştirmek. Bu yeni haydut savaşçı yeni yeteneklerini tüm kullanmak, yepyeni bir savaş sistemi ile birlikte, karanlık Yolsuzluk toprağı iyileştirmek ve ışığı geri Ahriman bozulmuş Teğmen savaş gerekir.
 • Yeni bir epik yolculuk başlar: Kaçış deneyimi yeni fantezi dünyasında antik Pers. Hikaye usta ve büyüyen ortamlar eylem için en iyi Hollywood filmleri bile rakip macera hayranları bir deneyim sunacak.
 • Yeni bir açık dünya yapısı: Bir ilk için Prince of Persia serisinin — şimdi özgürlük belirlemek için nasıl oyun geliştikçe bu doğrusal olmayan macera. Oyuncular hikaye açılmak nasıl açık uçlu bir dünyada kendi yolunu seçerek karar verecek.
 • Ortaya çıkan ölümcül yeni müttefiki: Tarihin en büyük müttefiki olduğunu gösterdi biçiminde Olacak, bir dinamik AI arkadaşı kim katılır Prens onun mücadele için dünyayı korumak. Sihirli güçleri ile yetenekli, savaşta oyuncu, akrobasi ve bulmaca çözme, Prens özel ikili akrobatik hareketler ile ölümcül yüksek uçan sanatını yeni zirvelere ulaşmasını sağlayan veya yıkıcı kombo saldırıları mücadele etkileşime girer.
Prince of Persia® Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows® XP/Windows Vista® (only)
  • Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
  • Memory: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
  • Graphics: 256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*
  • DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries
  • Hard Drive: 9 GB
  • Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
  • Input: Windows-compliant keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

  *Supported Video Cards at Time of Release:
  ATI® RADEON® X1600*/1650*-1950/HD 2000–4000 series
  NVIDIA GeForce® 6800*/7/8/9/GTX 260–280 series
  *PCI Express only supported
  Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this 

Prince of Persia® YAPILAN YORUMLAR