Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pro Basketball Manager 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

En kapsamlı basketbol menajerlik oyunu geri döndü! Profesyonel Basketbol Yöneticisi 2017 ile kendi takımınızın koçluğunu üstlenin.
Seçtiğiniz takımın baş koçu olarak kariyerinize başlayın, ister çaylak isterse de efsane olsun fark etmeksizin oyuncularınızı zafere taşıyın! Bunu gerçekleştirmek için sadece bir oyuncu almak ve eğitmek yetmez, aynı zamanda canlı maçlara katılmalı ve saha içi talimatlar vermelisiniz. Kulüp ekonomisini yöneterek veya salonu iyileştirerek günlük operasyonlarda başarı sağlamalısınız.
Tüm küresel turnuvalar aslına sadık şekilde aktarılmıştır: Kuzey Amerika Ligi, Avrupa Şampiyonası ve hatta Dünya Kupası.
Basketbol hayranları, profesyonel Basketbol Yöneticisi 2017 sayesinde takımınızı bilgisayar başından mümkün olan en gerçekçi şekilde idare edin.

 • 2016/2017 70’ten fazla turnuva ve dünya çapında 20.000’in üzerinde oyuncu içeren sezonu kadroları!
 • Daha kapsamlı gün sonu raporları, daha detaylı mesajlar ve rekorlar hakkında bilgiler (kırılan rekorlar, turnuvanın tarihindeki en iyi oyuncular vb.)
 • Daha gerçekçi oyuncu alımı: daha gerçekçi bir davranış sergileyebilme adına oyuncu ve takım alma için yapay zeka tamamen yeniden tasarlandı.
 • Bol miktarda gözlemci raporları ve oyuncu notları: artık gözlemciler oyuncu alımına yardımcı olabilme adına onun oyuncu için kapsamlı görüş bildirecektir.
 • Daha gerçekçi saha içi mücadele sağlamak adına 2D ve 3D maçlarda grafik iyileştirmesi.
 • Buhar Atölyesi entegrasyonu ile oyunculara veri tabanlarını yolu ve oyunu kişiselleştirme imkanı!

—————————–

1000 ADET OYNANABİLİR TAKİMDAN BİRİNİ KONTROL EDİN!
Profesyonel Basketbol Yöneticisi 2016 oyununda kariyerinize Los Angeles veya New York gibi bilinen takımlarla başlayabileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz kolej takımının veya dünyadaki herhangi bir takımın koçluğunu yapabilirsiniz. Seçim sizin! Kendi kulübünüze ek olarak, bir milli takımı da aynı anda çalıştırabilirsiniz.

70’TEN FAZLA MÜCADELE EDİLEBİLECEK DÜNYA ŞAMPİYONASİ!

ABD kolej şampiyonalarından, ulusal Amerikan ligine, Avrupa liglerine ve hatta Afrika veya Asya liglerine kadar profesyonel Basketbol Yöneticisi 2016 ile oynayabileceğiniz çok sayıda şampiyona bulunmaktadır. Kulüp turnuvalarının yanı sıra milli takımınızla uluslararası arenada da mücadele edebilirsiniz.

LİGİN KENDİ KURALLARI BULUNMAKTADİR ONU

Ligin kendi kuralları bulunmaktadır ve bu kurallar profesyonel Basketbol menajeri 2016’da en iyi şekilde yansıtılmıştır. Patronlarınız sezon hedeflerini ayarlamaktadır, dilerseniz bu hedefleri yükseltme imkanınız bulunmaktadır.
Oynadığınız lige göre oyuncu alımları farklılık göstermektedir. Eğer amatör takım yönetiyorsanız – ki bu durumda oyuncular ücretsiz olur – onlara gerçekten ilgi göstererek takımınıza katılmalarını sağlamalısınız. Mesela Kuzey Amerika Ligi Üniversitesi’nde oyuncuların kontratlarının karmaşıklığıyla ilgilenmeniz, tüketim vergisinden kaçınmanız ve ilaveten takas ve draftlara dikkat etmeniz gerekmektedir lüks otel. Oğlu olarak, diğer liglerde oyuncu alma, kiralama, bonservissiz oyuncularla ilgili işlemlerde takımınızın sezonluk maaş bütçesini aşmamalısınız.

GÖZLEMCİLİK, ANTRENMAN, FİNANS… TAKİMİNİZİ YÖNETMEK İÇİN ÇOK SAYİDA PARAMETRESİ
Kapsamlı bir gözlemcilik sistemiyle gözlemcilerinizi at ise onun yanına bir oyuncu bulmak için gönderin. İyi sonuçları almak için oyuncularınıza toplu ve bireysel olarak antrenman yaptırın TR. Ünlüsü yapmak için birçok olanak bulunmaktadır en Salonunuz genişleterek kulübün finansmanını iyileştirin… kulübünüzü dünyanın!

3D İÇİNDE YER ALABİLECEĞİNİZ 2D VE MAÇLAR
Takımınız hazır olduktan sonra, sezona başlayabilir ve tüm maçları canlı olarak oynayabilirsiniz. Maçları 2D veya 3D olarak izleyebilirsiniz; oyuncunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz; maç sırasında dilediğiniz anda oyuncu değiştirebilir ve hatta stratejinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca savunma ve hücum taktiklerini değiştirebilir ve oyuncularınız tarafından uygulanacak sonraki oyunu değiştirebilirsiniz.

KENDİ SAHA İÇİ OYUN KİTABİNİZ!

Profesyonel Basketbol Yöneticisi 2016 boyutu daha sonra canlı olarak maçlarda kullanabileceğiniz oyunlarınız yaratma imkanı sunarak koçluk deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor. Hayal gücünüzü serbest bırakın, ustayı oynama zamanınız geldi! Eğer ilk adımlarınız menajer olarak atıyorsanız, kendinize en kapsamlı görevleri halledecek bir yardımcı tutabilirsiniz.

ELİNİZİN ALTİNDA BİNLERCE İSTATİSTİK!

İster kişisel, isterse takım ġstatistikleri olsun, işlerinizi yönetmenize yardımcı olacak tür istatistik parmaklarınızın ucunda. Oyuncularınız zihinsel ve fiziksel durumunu, kariyer değerlendirmenizi ve hatta ona maç için iki takımı da içeren arşiv bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Karşılaştırma aracı boyutu iki oyuncuyu anında karşılaştırma imkanı sunmaktadır.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ARAYÜZ

Oyun arayüzü takımınızı yansıtır ve renklerini benimser. Ayrıca koç profilinizi de değiştirebilirsiniz: ad soyadı, milliyet, yaş, resim vb.

SONUÇLARİNİZİ DİĞERLERİYLE KARŞİLAŞTİRİN

Toplam galibiyet veya başarı listesi gibi istatistiklerinizi kontrol edin. Online sıralamamız sayesinde diğer profesyonel Basketbol Yöneticisi 2016 oyuncuları arasındaki sıralamanızı keşfedin.

VERİ TABANİ EDİTÖRÜ İLE OYUNDA DEĞİŞİKLİK YAPİN VE BUHAR ATÖLYESİ ARACİLİĞİYLA TOPLULUK İLE PAYLAŞİN!
Profesyonel Basketbol Yöneticisi 2016 boyutu takım ve oyuncu isimlerini oyun içinde değiştirerek kendi evreninizi oluşturmanızı sağlayan bir veri tabanı editörüne sahiptir. Buhar Atölyesi ile dünyanın onun yanından oyuncuların veri tabanını indirebilir ve kendi maçlarınızda kullanabilirsiniz.

Pro Basketball Manager 2017 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
  • İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
  • Bellek: 3072 MB RAM
  • Ekran Kartı: 768 MB 100% DIRECTX 10 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260 OR HIGHER
  • Ses Kartı: DIRECTX COMPATIBLE

Pro Basketball Manager 2017 YAPILAN YORUMLAR