Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pummel Party

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tekmeyi Parti 4 oyunculu çevrimiçi ve yerel çok oyunculu parti oyunu. Veya kurulu modunda saçma öğeleri geniş bir dizi kullanarak mini eğlenceli koleksiyonunda dostluklar yok etmek için rekabet AI ve tekmeyi arkadaşlar.

ONLİNE VE YEREL MULTİPLAYER

İstediğinizi oynayın. Tekmeyi Parti 1 ile 4 oyuncu hem online ya da yerel olarak aynı ekranda rekabet sağlar. Çevrimiçi ya da şahsen, eğlenceli bozma hepimiz aynı dostluk.

YÖNETİM KURULU MODU

Burada sadece bir kazanan olabilir, ve bu sen olmalısın biliyorsun! Tehlikeli arazi üzerinden silah ve öğeleri bir cephanelik elde etmek ve ancak galip arkadaşların hakim olduğundan emin olmak için onları istihdam savaş.

ÖĞELERİ

Tüm dışarı savaş! Zafer için çok uğraşmaları saçma silah ve nesneleri bir dizi kullanın. Bu saçma ‘Uzaktan Kumandalı Patlıcan için basit’ Boks Eldiveni ‘dan Tekmeyi Parti öğeleri çok komik ve öfke enducing anlar yaşanacaktır. Hiç arkadaşların kazanma umutları ezmek için daha kolay ya da daha tatmin edici oldu.

MİNİ

Basit nostaljik eğlenceli benzersiz ve evrimsel Tekmeyi Parti için heyecan verici mini geniş bir dizi içerir. Uçuruma Karlı Spin’, üç boyutlu kazıp hazineyi bulmak ve kapalı Patlayıcı karşılığında’ gittiğinde bomba elinde olmadığına emin olun ilk olmak ‘Kumlu Arama’ ‘arkadaşlarınız vurmak.

MİNİGAME MODU

Sadece eylem atlamak istiyorum. Tekmeyi Parti hemen oyunlar alabilirsiniz minigame modu içerir!

BOTLAR

Tüm dostluklar yok zaten ya da sadece liste doldurmak için ihtiyacınız var? Tekmeyi Parti hala gerçek oyuncular herhangi bir sayı ile Tekmeyi Parti oyun veya uygulama, yani tam bot entegrasyon içerir.

Pummel Party Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core 2.4Ghz
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 or above
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Pummel Party YAPILAN YORUMLAR