Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Punch Pad Workout

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bu oyuncu yastıkları yumruk, her kombinasyon seslendi, 3 tur üzerinden doğru sırayla gerekir egzersiz artı ezber bir oyun. Egzersiz sonunda skor afiş eklenecektir. Toplam yüksek puanı atmak daha hızlı atmak doğru kombinasyonları ve daha fazla yumruk olacak. Seslendi kombinasyonları ezberlemek ve doğru sırayla mümkün olduğunca hızlı onları atmak gerekir.

Her yumruk için puan alır, hızlı yumruk atıldı nasıl dayalı olacaktır. Eğer doğru kombinasyonu tamamlayın, birçok yumruklar oraya nasıl dayalı bonus puan alırsınız. Eğer bir yumruk yanlış yaparsanız, o zaman bu kombinasyon için herhangi bir bonus puan kazanmak değil. Eğer arda kombinasyonları doğru alırsanız, daha sonra açılan sayısı artacaktır ve eğer bir yanlış yaparsanız, sonra açılan numarasını aşağı gidecek.

Eğer standart HTC Vive denetleyicileri kullanıyorsanız, o zaman çok daha rahat yumruk atabilir bu yana onları tutuyor, deneyin. Alternatif olarak bileklerini üst bağlı izci ile çanta eldiven kullanabilirsiniz. Eğer emin izci sıkıca bağlı olduğundan emin olun bunu ve hiç tereddüt etmez. Eğer bu da aynı miktarda yalpalıyor sanal eldiven neden olur wobbles, sert ve mümkün olduğunca istikrarlı olarak tutulması çok önemlidir. İzci oyun göstermek için, hem de standart denetleyicileri açık olması gerekir.

İlk başladığınızda oyun sanal eldiven içinde el koymak, doğru konumlarında. Kalibrasyon başlar ve sonra eldivenler bu pozisyonda kilitlenir. Ayrıca oyun başlamadan önce, pad stand artırmak veya azaltmak için yükseklik ayarlayıcı kullanın. Yastıkları üst satır başı olarak aynı boyda olmak istiyorum.

Eğer oyun bir kez koştu sonra oyun müzik çalar ile müzik oynamak istiyorsanız, ‘MusicDirectory.txt’ adlı bir dosya oyunun kök klasöründe oluşturulur. Burada müzik klasörünün dizin yolunu girin ve maçtan sonra bu klasörde bulunan mp3 dosyalarını yükleyecektir.

Karavanda gösterilen, oyun içinde üçüncü kişi kamerası harekete geçirerek bir video.

Punch Pad Workout Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel® i5-4590, AMD FX 8350 equivalent or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970, AMD Radeon™ R9 290 equivalent or better, Video Output: HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 or newer
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: HTC Vive required

Punch Pad Workout YAPILAN YORUMLAR