Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pylow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Pylow olabilir kategorize gibi bir fps arena, ama biz birlikte mekanik bir normal fps ile fps arena için bir eğlenceli ve çılgın bir oyun deneyimi!

Dünya sanallık teknolojileri tüm dünyada gençlerin yaşam üzerinde büyük bir etkisi vardı nereye yakın gelecekte ayarlanır.Herhangi bir VR sistemi tamamen yasadışı emirler küresel hükümetleri sert önlemler uygulanan “hastanın kendi kendine” bu fenomen önlemek için. Bir takip VR tüm alışılmış kullanıcılarının iki olası yollardan biri arasında bir hukuksuzluk içinde yaşamayı seçmiş: sırada hangi ortaya sonsuz mutluluk yaşamak, ya da gerçekle yüzleşmek mümkün olduğu bir dünya kurtulmak için zorlanıyorlar. Yıl boyunca korsan grupları söz konusu teknolojileri terk uygulanan ve farklı insanlar aşırı mücadele ile tüm öfke ve onların hayal kırıklıklarının delik için bir kazasında bağlanmasına izin veren “dikkat çekici” bir makine icat etti. Kısa bir süre önce kullanımı yasaklanmış olan o aynı varlıklar için bile küresel bir fenomen haline geldi. Tüm dünyadan fakir insanlar faydalanan gizli bahisler ciro kara para dünya milyarlarca en güçlü insanlar yapıyordu. Yani “Zihin Çekiç” yarışmalar sırada bir damla kan dökmeden, ya da neredeyse en güçlü savaşçıları aktarmak için düzenlenmiştir.
Oyun aslında karakter ölüyormuş gibi hissediyorum öldüğünüz zaman, bu yüzden maruz kaldığı zihin tüm hissettiriyor. Oyun için hangi alanda mücadele becerilerini test etmek için (F4A, TDM, CTF …) farklı şekillerde katılmak mümkün olacak.
Çok karikatürize grafikler, her fantezi gerçeğe dönüşüyor ve öfke bir silah olduğu hayali bir dünyaya bakın. Taktik ihtiyaçlarına uyum sağlayan her türlü silah arayabilirsiniz. Geri kalanı için, eğer bakmak ve en çok korktuğun şey, deneyim cesareti varsa anlamak için yapacak bir şey kalmadı…

Ana özellikleri :

Özelleştirme karakteri, satın alabilirsiniz giysi ve aksesuarları saklamak için karakter benzersiz!

Özelleştirme silah, özelleştirmek sizin sınıfları ile silah satın alabilirsiniz mağaza. Tamamen yeni silahlarla öldürme eğlenin!

Farklı oyun modu, takım ölüm maçı, bedava, oyun, silah ve çok daha fazlası!

Basit ve sezgisel oyun mekaniği, yavaş hız.

Bizim haritalar üzerinde farklı silah ile rakiplere karşı mücadele etmek mümkün olacak:

Keskin nişancı: eğer senin gibi çekim düşman iken onlar yapmak başka bir şey bu silah için mükemmeldir. Böylece, eğer bu, sen o kadar güçlü değil ama en azından korkutucu düşmanları, çok iyi.

Top: oh, kelime anlatır her şeyi, bir çok büyük silah güçlü bir çekim düşmanları. Ama eğer Amacınız çok iyi değilse, onlar tarafından yok edilir, bu yüzden sana bir şans, bir fırsat var…

Makineli: bu çok güçlü bir silah, ama atış birkaç mermi bir çok çekim miktarı zaman. Eğer tetiği ile maçın her saniye çekti oynarsanız, dostum senin için.

Tüfek: Eğer senin gibi eylem, ön düşmanları için izin onları bilen var f****** onları düzgün, bu silahın sahibi için. Tüfeği güçlü bir nesnedir, ancak en kötü durumda düşmanın yakın olup olmaman sadece vahşice öldürdüğünü çok kayda değer bir gürültü, bir hale getirecek.

Fırlatıcılar: Bu bir orta yol arasında Tüfek ve Top, burada atış el bombası (olarak onun adı yazıyor). Oyunda sadece bu deneyin ve belki geliştiriciler olarak kullanabilirsin şanslı hissediyorsanız Savaş alanında el bombası bir sürü spam ve birini öldürmek için umut olabilir.

Blaster: Blaster, Blaster… İŞE bir Blaster? Tamam ama amacı ne bilmiyorum ama çok havalı dostum, sadece güç mermi ateş edebilirsiniz. Bir Makineli gibi görünüyor ama** bu sizin için doğru silah tarif ettiklerimizin* s anlamadınız Tamam daha serin mermi vurdu ve belki de bu yüzden daha iyi bir hasar bile.

Pylow Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit/32-bit
  • İşlemci: Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 3.00 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GT 630 1GB DDR3
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit/32-bit
  • İşlemci: Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 3.00 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 750 1GB DDR5
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Pylow YAPILAN YORUMLAR