Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Quantum Gate PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Dünya denilen gelişmiş çevresel simülasyon programı-5 sanayileşme nedeniyle geri dönüşü olmayan ekolojik zarar önce kalan beş yıl, doğal kaynakların kirliliği ve aşırı yıkım ve Dünya’nın ölümüne neden olduğunu tahmin etti. Bu görev önemli bir parçasıdır Eden İnisiyatif, bu Armageddon Toprak tasarrufuna yönelik bir projedir.

Bu anahtarı nadir mineral iridyum oksit, AJ3905 sert uzaylı gezegeninde bulundu. AJ3905 erişilebilir sadece Kuantum Geçidi denilen gezegenler arası bir aygıt aracılığıyla bir dünya ve misyonu, mineral özü ve Dünyaya geri getirmek için madencilik sefer bir dizi içerir. Ancak, AJ3905 bu cehennemi bir atmosfer (“Tophat” olarak da bilinir) koruyucu elbise giyen gerektiren korumasız insanlar için acı verici bir ölüm vaat eden zehirli, yakıcı gaz oluşur.

Ayrıca, korkutucu olan Tophat sanal gerçeklik ekran ile antropomorfik formların iskelet gibi görünen düşmanca bir yaşam formu tarafından işgal edilir. Oyuncu rolü ve adam ordusunu gezegene tekrarlanan mücadeleler sırasında bilimsel araştırma ekibi korumak için askerler.

Mübalağa Studios tarafından 1993 yılında oluşturulan ve şu anda ölü Media Vision Teknolojisi tarafından yayınlanan orijinal interaktif film dayalı. 6-Oyun orijinal yazarı Greg Roach başlığı olarak kullanmak orijinal oyun Varlıklar Yeniden yapmak için izin almış.

Quantum Gate Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+, 8, 10, 64-bit versions only
  • İşlemci: SSE2 instruction set support.
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities.
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Quantum Gate PC YAPILAN YORUMLAR