Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

R-Type Dimensions EX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sikke-op klasikleri, R-Tipi & R-Tip II, birlikte Buhar vardır. Retro 2D grafik veya parlak 3D grafik 14 Bydo dolu aşamalardan mücadele ve ileri geri ‘sinek’ bir düğmeye dokunarak ile takas. Yeni 3D grafik zamansız R-Tipi müzik parçalarını yeniden tam hayal düzenlemeler eşlik ediyor. Yeni Sonsuz oyun modu oyuna başlamak son patron Sürekli ilerleme sağlar iken klasik oyun oynamak kalır… Bydo bu sefer kaçamayacak! Her iki oyun modları tek oyuncu ya da yerel çok oyunculu olarak oynanabilir. Kendine gel, dünyayı kurtarmak ve Kötü Bydo İmparatorluğu çarpsın!!

İki Tam Oyunlar!: Tüm 8 orijinal R-Tipi seviyesinin 6 orijinal R-Tip II düzeyleri+. Klasik oyun orijinal sikke-op sürüm olarak değişmeden ve bir o kadar zor.

Hi-3D Grafik Tamamen Yenilenmiş Müzik + Res.: Klasik, retro müzik ile 2D grafik ya da şık, yenilenmiş müzik ve ses efektleri ile parlak 3D grafik arasında seçim. Oyun sırasında bir düğmeye basarak grafik ve ses modları arasında geçiş yapar.

Yeni Sonsuz Modu!: Sonsuz gemileri ile nihayet Bydos fethetmek için emin olabilirsiniz! Sahne seçmek istediğiniz düzeyde uygulama ve oyun sağlar.

Klasik Modu!: Tipi Ve sadece orijinal versiyonu gibi Tip II R-R klasik oyun!

Co-Op Modu!: Yalnız gitmek ya da bir dostum ile Bydos patlama. Oyun dostu çarpışma olmadan, ya da rekabetçi bir oyun çevirmek.

Yeni özellikler!
1080p gösterebilir.
Yavaş ile mermi ile meltem-hareket düğme veya hızlı ileri tuşu ile hızınızı artırın. Sonsuz modunda, ayrıca geminiz en fazla bir düğme ile güç olabilir.

R-Type Dimensions EX Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/ Windows 10 64bit
  • İşlemci: AMD FX-8320~3.5GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon R9 390
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

R-Type Dimensions EX YAPILAN YORUMLAR