Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Real Boxing PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gerçek Boks™, en heyecan verici getiriyor, hiç şimdiye kadar Buhar görülen deneyim boks engellenmedi. Gerçek boksörler ultra-gerçekçi hareket yakalama, güçlü Unreal Motoru kullanılarak inşa inanılmaz grafikler sunan, her kanca, yumruk ve aparkat hissediyorum emin olabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir boksör yetiştirmek ve kariyer modunda zafer, ya da derin ve tatmin edici yerel ve online multiplayer modlarında diğer oyuncular ile duke ararlar. Görünüyor, Buhar ultimate boks deneyimi sunarak olsun, bir klavye veya bir denetleyici kullanarak, Gerçek Boks gibi harika oynuyor. Bugün Boks İndir Gerçek!

İNANILMAZ DERİN OYUN
Fethetmek, 20 rakipler, kendi benzersiz ve adaptif dövüş stili ile her maç için üç kemer başlıkları ile kapsamlı bir kariyer modunda yarışın. Sonra sıfırdan savaşçı getirmek için ve dövüş yeteneklerini artırmak için yeni perks öğrenmek atlama ipi, ağır çanta ve hız çanta mini oyunlar kullanarak boksör tren. Özelleştirme seçenekleri büyük bir çeşitlilik ile birlikte, kendi boksör olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU HEYECANLAR
Bir sonraki seviyeye becerilerini almak ve online çok oyunculu ya da zamanını arkadaşları ile yerel olarak dolu, tek bir ekran, kendi savaş içinde. en büyük özelliği, daha fazla oyun yüzlerce saat keyfini çıkarın. Kavgalar üzerinde sanal para bahis ve sıralamada yükselmeye ve gerçekten Dünya Şampiyonu olmak Buhar Liderler tırmanmaya.

EKSTRA ÖZELLİKLERİ VE ÖZELLEŞTİRME İLE PAKETLİ
Kilidini yeni ekipman, ekstra rakipler ve özelleştirilmiş giyim, boks dünyasında size ilerleme olarak. Zevk için savaşçı görünümü, saç modeli, ten rengi, dövmeler ve vites dahil olmak üzere terzi. Karşısında mücadele dört farklı arenas: Las Vegas, Moskova Kızıl Meydan, Roma Colosseum, New York.

ETKİLEYİCİ 3D GRAFİKLER VE SES
Gerçek Boks size mükemmel görünümlü ve Sondaj bir oyun getirmek için, ve atmosfer ve gerçekçilik şaşırtıcı seviyeleri oluşturun Unreal Motoru muazzam gücünü kullanır. Görmek ve rakibin giden gibi kalabalık çılgına döndü duyuyor. Her yumruk ile ter ve kan sinek izleyin ve rakibin yüzünü al yaralanmaları görmek – o zaman senin en büyük KO yavaş çekim tekrar zevk.

BUHAR ÖZEL İÇERİK
Oyun ve halka üzerinde çalışmanız için Buhar Başarıları ve Yüzük Kız Steam takas Kartları kazanmak. Kilidini tarzında rakiplerle mücadele boksörler için özel dişli Buhar ve.

Real Boxing™ Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.4Ghz / Intel Core2Duo 2.0Ghz Processor
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA 9800GT 512MB / ATI Radeon HD 4850 512MB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 100% DirectX 9.0C compliant sound card or onboard sound

Real Boxing PC YAPILAN YORUMLAR