Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Redout: Space Assault 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

UZAYDA YARİŞMAK BİR SPOR DEĞİLDİR

Okunması: Uzay Saldırı ile Kolonizasyon sırasında bir Süper Yörünge Keşif Savaş uçağını süreceksin: şimşek hızında, adrenalin fırtınası yaşatan tek ve çok oyunculu uzay çarpışmalarında zekanı, manevra kabiliyetini, gücünü ve klasını konuşturarak rakiplerini yen.

TAKTİKSEL ÜSTÜNLÜK
Pilotu, savaşın gidişatına etki etme potansiyeline sahiptir. Savaş uçağını daha geniş Korvetlere indir ve bunların şeyleri ele geçir: alt sistemlerini nasıl geliştireceğine ve onaracağına karar ver ve savaş alanında yönlendir. Düşmanın ikmal yollarını kesmek için kargo gemilerine topyekûn saldıracak mısın, yoksa önce kendi mallarını mı koruyacaksın? Korvetinin düşman gemisinin gövdesini ana savunma taretlerine karşı riske mi atacaksın, yoksa oğlu ile sıvı dökülmelerine karşı dayanıklılığını için yanaşmadan önce savaş gemilerinin bunları yok etmelerini sabırla bekleyecek misin? Asi hava savaşı kahramanı, mükemmel tamirci, Kargo eşlikçisi, cesur Ana Gemi bomba uzmanı, azimli! Korvet dehası mı olacaksın? Seçim senin.

HAVA SAVAŞİ
En sevdiğin savaş uçağının kokpitine gir, ekipmanını stratejik olarak seç ve silahlarını ateşle. Devasa Korvetlere saldır, Kargo gemilerine eşlik et, çarpışma dronlarından kurtul, 1’e 1 uzay kapışmalarına gir, devasa ana gemilerin içine sızıp onları içeriden yok et. Okunması’un Adrenalin Bombası Kalite Timsali oyun anlayışıyla çevikliğini başka, daha da zorlayıcı bir macerada test etme zamanı geldi.

ÇOK OYUNCULU DOĞDU, HİKAYE MODU EKLENDİ
Tek oyunculu bir Senaryo ile bu karanlık çağda insanlığın ne tür zorluklar yaşadığını görebilecek, basit bir askerden Güneş Sistemi içindeki en iyi savaş uçağı pilotuna dönüşümü yaşayacaksın. Ama “Okunması: Uzay Saldırı” aslında çok oyunculu bir deneyimdir. O nedenle, daha fazla oruçlu çeşidini ve renkler, üniformalar, şeritler gibi kozmetik eşyaları açmak için mücadeleye katıl ve rekabette öne geç.

OKUNMASI UZAY YARİŞİNİ YAŞA
3200 MS. İnsanlık var olduğundan bu yana en vahim, korkutucu ve zorlu görevle karşı karşıya: Dünya’dan kaçmak.
Güneş Sistemi’nin dış bölgelerine yüzlerce uydu, dron ve yaşam başlatma robotları gönderildi. Geçtiğimiz 150 yıl içinde çok yoğun olarak araştırmalar yapıldı. Cesur bilim insanları ve koloni sakinleri insanlık için yeni bir yuva kurmak amacıyla, şartların elverişli olmadığı yeni dünyalara doğru çoğu zaman dönüşü olmayan yolculuklara çıktılar. Şu anda ıse Ay dan Mars ‘ a kadar uzay boşluğunun noktasında yankılanan radyo mesajlarında yeşil bereketli toprakların, nehirlerin ve kaynak bolluğunun hikayeleri anlatılıyor. İnsanlığın kaosun eşiğine gelmesiyle eşi benzeri görülmemiş bir çatışmanın içinde kalan biri olarak, ölümcül varken disiplinli olan Koloni Filosu sürmüş tarafını mı seçeceksin, yoksa kendi başlarının çaresine bakıp yıldızlar arasında özgürlük arayışında olan acımasız asi çetelerine mi katılacaksın?

Redout: Space Assault Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: i3 2.6Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 570 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i5 2.6Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Redout: Space Assault 2019 YAPILAN YORUMLAR