Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rehtona 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Rehtona iki zıt dünyalara Kapı Arkasında: sıradan dünya ve Dünya arasında sıkışıp kalmış bir kızın hikayesini anlatıyor. Aniden yalnız kapının Arkasındaki Dünyada kendini bulduktan sonra, Rehtona ne olduğunu öğrenmek için (bu dünyaya dağılmış) “bellek parçaları” toplar – ama ne zaman tam bir resim monte edilir, Rehtona ait gibi duran bir bellek zihni üzerine basılmış olur . 

Her düzeyde, iki dünya arasındaki etkileşim türetilen bulmacalar tam bir dizi özellikleri. Oyuncular bir dünyada hareket ve Bulmacalar üstesinden gelmek için diğer dünyayı etkileyecek ve hafıza parçaları bulabilirsiniz nasıl tahmin.

Özenle iki farklı Boyutlar arasında geçirmek her eksik parça toplar gibi, gerçeği Rehtona nihai arayışı – kendisi hakkında şok edici bir vahiy … ve gerçekliğin kendisi bile beklediğinden daha fazla olabilir.

İşin aslı şöyle;

Sadece sıradan bir gündü….

Uyarı olmaksızın değişmeye başladı bildiği gibi kent meydanı, dünyada arkadaşlarınızla sohbet Rehtona gibi – ve başka bir dünya gerçekliği ile üst üste çıktı. Aniden, Rehtona yalnız kasaba meydanında kendini bulur ve yeni bir kapı gözlerinin önünde belirir. Zayıf bir sesle kapının arkasında onun adını çağırıyor … olabilir.

Rehtona kapıyı açmak için cesaretini topluyor, ama ötesinde bir şey yok ama izole bir dünya görebiliyordu. Sonra da bir bilinçsizlik içine düşmüş gibi kırılmaya başlar.

Ne zaman o uyanır – ama dünya şimdi kapının diğer tarafında gördüğü benzer boş ve izole dönüştüğünü … … hala kendi dünyasında olduğunu anlar. Basit ama gizemli bir mesaj içeren evinin önünde yatan bir resim çerçevesi kendinizi bir fotoğraf bulur: “…”

Bu yakında unutmayacağım Rehtona yolculuğun başından itibaren bir işareti.

Temel Özellikler

İki farklı ama birbirine bağlı dünya keşfedin.

· Neden-sonuç mekanik tabanlı zeki bulmacalar ile dolu 32 seviyeleri yüzü.

· Kimlik benlik, hafıza ve gerçek doğası ile ilgili derin bir hikaye deneyim.

· Çarpıcı, geleneksel 16 esinlenerek el yapımı piksel sanat grafik ve 32-bit platformers zevk.

· Birden fazla sonlar ve Paskalya Yumurtaları ile gerçeği ortaya çıkarmak.

Rehtona Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: 2.0GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024×768 High Color +
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir ala

Rehtona 2019 YAPILAN YORUMLAR