Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Reigns: Game of Thrones

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Thrones Reigns: Oyun-Nerial ve Devolver Digital serisi Reigns yukarı çekin onları Thrones® HBO® TV Serisi Oyun ve şut ödüllü varisi. Melisandre ateşli vizyonları ile, dikkatle Yedi Krallık’ın karmaşık ilişkiler ve düşman gruplar gezinmek için daha Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Demir Tahtta hak iddia. Siyasi rakipleri atlatmak için acımasız taktikler ve kararsız bannerman üzerinde geçirimsiz cazibe ellerinde. Saltanatını uzatmak için ve belki bir gün, gelecek kış dehşet hayatta insanların denge ve iyilik sağlamak.

Zorlu Oyuncular: kuraldan Demir Tahtı Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark, ve daha fazlası. Her kral ve kraliçe arasındaki hikayeyi kendi benzersiz zorluklar ve Gizemler yüz kilidini değiştirin.

Empoze Olacaktır: sola veya sağa doğru değiştirin kaderi, Yedi Krallığın sonsuza dek seni duydum itirazlarına ve tahmin edilemez taleplerde bulunan insanların Westeros’un. Eğer belirli bir karakter rahatsız edici hale gelirse, yarısında endişeleri ile sizi rahatlatmak için kartlarını gözyaşı – ama ne pahasına?

Reenvision Westeros’un: Melisandre vizyon var senin oyun alanı ve genişletmek ötesi TV dizisi için hayal olan birçok kaderi o ki oturup üzerine Demir Taht. Cersei gibi Baelor Büyük Sept yeniden ya Sansa Stark, Jaime Lannister evli olsaydı Yedi Krallığın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunlar: Hatta en güçlü hükümdarları ihtiyacımız kenara üzüntülerini paylaşmak ve daha önemsiz şeyler için şimdi ve sonra. Meyhane kavgalarında için mızrak, bu dikkat dağıtıcı hiçbir sonucu olmadan değil!

Bir Görkemli Saltanatları: hayran Saltanatları serisi olacak mutluluk ile en büyük, en derin giriş serisinin bu değil sadece anlatmak hikayeler biliyorum ama çok sağlar oluştur yeni maceralar sizin de heves.

İkonik film Müziği: Karar kaderin Westeros’un ve o bulunduğu arazi için yükselen puanı HBO dizi Iyi Djawadi.

©2018 Home Box Office, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. HBO ve ilgili ticari markalar Home Box Office, Inc mülkiyetindedir.

Reigns: Game of Thrones Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel Pentium D 830 (2 * 3000) or equivalent
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GT 610 (1024 MB) or equivalent
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Reigns: Game of Thrones YAPILAN YORUMLAR