Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Reigns

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tahta modern çağın (veya kötü niyetli) hayırsever bir ortaçağ kralı olarak oturacak ve Krallığı üzerine olacak empoze Kraliyet denetleyicisi sola veya sağa kaydırın. Krallığının etkili gruplar arasındaki dengeyi korurken, danışmanlar, istekleri görünüşte hiç bitmeyen dayağı, köylüler, müttefik ve düşman hayatta kalmak. Ama dikkat edin; yaptığınız her karar risk saltanatı ve aile Hanedanı koyabilirsiniz yolda etkileri ve tatsız sonuçları olabilir.

Bir Öngörülemeyen Krallık: Her yıl senin saltanatı getiren bir başka önemli – rastgele – istek sizin öngörülemeyen Krallık olarak sizin için çaba dengesi arasındaki kilise, halk, ordu ve Hazine. Sağduyulu kararlar dikkatli bir planlama ve uzun bir reign yapar ama beklenmedik güdüler, sürpriz olaylar ve kötü şans en köklü Kral bile olabilir.

Hanedanı Genişleme: Uzatmak senin saltanatı olarak, forge ittifaklar, Düşmanlar, ve yeni yollar bulmak için ölene kadar senin dynasty yürüyüşleri boyunca yaş. Bazı olaylar yüzyıllarda span, yanan cadı, bilimsel aydınlanma, kötü siyaset ve, belki de, Şeytanın karıştığı bir entrika ile.

Royal Zorluklar: Elde etmek, belirli hedefler daha önce de başlayın saltanatı çimento eski ve yeni kilidini kartları ve içeriğinde Krallık.

Eklektik Sunum: ilham verici Bir skor Disasterpeace iltifat, zarif bir oyun ve cesur bir sanat yönü için üstün bir deneyim olarak kural üzerinde insanlar.

Reigns Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7 or later

Reigns YAPILAN YORUMLAR